Gelen ihbarla olduğu yerden fırlayıp hemen canavar yılanla yüzleşmeye giden uzman beklenmedik bir durumun ortasında kaldı. Yılanın bulunduğu odaya girdiğinde şaşkınlıktan resmen yılanın varlığını unuttu. Ev sahibine yalan söyleyip koşarak oradan uzaklaştı.
Tecrübeli yılan yakalama uzmanı Rolly Burrell son kırk yıldır ölümcül yılanları yakalamakta uzmanlaştı. Yaşlı adam bu kırk yılda yaşadığı en unutulmaz yılan yakalama olayını itiraf etti.

Putin 2024 seçiminde aday olacak Putin 2024 seçiminde aday olacak

ekran-goruntusu-2023-10-02-103053-qqzw
Genç bir çiftin ihbarıyla evlerine giden Burrell, canavarla yüzleşmek üzere mahzene gönderilmeden önce kendisine herhangi bir uyarı verilmediğini iddia ediyor. Ve odayı gördüğünde tek düşündüğü 'umarım kapı arkamdan kapanmaz' olmuş.
BODRUMA YÖNLENDİRİLDİ

Burrell, “Bir çiftin yaşadığı eve gittim ve çünkü yılan ihbarında bulunmuşlardı. Onlara 'Nerede?' dedim. 'Koridorun sonunda' dediler. Koridora baktım ve görebildiğim tek şey bu kapaktı, 'Hiçbir şey göremiyorum' dedim, onlar da 'Hayır hayır, bodrumda' dediler."

ekran-goruntusu-2023-10-02-103041-9le7
"KIRBAÇLAR VE ZİNCİRLER VARDI"

Açıklamalarına devam eden Burrell, “Bodruma indiğimde gördüğüm ilk şey yılan olmadı. Ağzınıza koyduğunuz top gibi şeyler vardı, kırbaçlar, zincirler ve üzerinde kayışları olan büyük bir haç vardı. Aşağıda düşündüğüm tek şey, 'Tanrım, umarım o kapı kapanmaz' oldu" dedi.
YILANI ORADA BIRAKIP KOŞARAK UZAKLAŞTI

"Korktuğum için oradan çıkmak istedim. Şunu düşündüm, 'Tanrım, oraya bağlı kalıp kırbaçlanmak istemiyorum'" İddiaya göre çifte yaratığı yakaladığını söyleyerek yılanı olduğu yerde bırakıp olay yerinden kaçtı. Ve arama için onlardan ücret almadı.