Türkiye'nin tanınmış oyuncularından Engin Yüksel, 28 aylık oğlu Çınar'ın yaşamını yitirdiğini sosyal medya hesabından paylaştı.

Yüksel, acı haberle birlikte duygusal bir mesaj paylaşarak oğluna veda etti.

Engin Yüksel, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:  "1 Ekim 2020 Perşembe... Annenizin ve benim size hamile olduğunu öğrendiğimiz gün ve tarih... 1 Ekim 2023 Pazar... 28 ay boyunca vermiş olduğun yaşama savaşını bıraktığın gün... Canım oğlum; yaşamak ne zormuş be oğlum, bunu seni yitirdiğim vakit anladım. 'Ne dündü be, ne gündü' dedim ve ben ve biz can dostlarım senden çok şey öğrendik. Bana ve bize bir kız kardeş emanet edip gittin... Emanetin kalbimizin başımızın üstüne. Ben ve biz ve can dostlarım seni çok sevdik... Seni beni bizi var eden benden bizden çok sevdi seni. Huzurunda uyu bende senin huzurunda uyuyacağım oğlum" 

Maliye'den fenomenler için özel tim! Maliye'den fenomenler için özel tim!

Hürriyet gazetesinin haberine göre, 1 Ekim 2020 tarihinde ikiz bebek müjdesini alan Yüksel Ailesi, doğumun ardından kısa bir süre içerisinde oğulları Çınar Aziz'in epilepsi hastası olduğunu öğrendi. Tedavi sürecine hemen başlayan aile, Çınar Aziz'in sağlık durumunu düzenli olarak sosyal medya platformlarında paylaşıyordu.