Çifti yalnız bırakmayan yakın arkadaşları Aylin Kontente, Güldür Güldür'deki partnerini eşiyle dans ederken görünce gözyaşlarına hakim olamadı. Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen program Güldür Güldür Show'un başarılı oyuncularından Uğur Bilgin, geçtiğimiz gün İrem Uslu ile gerçekleşen törenle evlendi. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede arkadaşını yalnız bırakmayan Aylin Kontente, duygusal dakikalar yaşadı.

aylin-kontante-yakin-arkadasinin-dugununde-goz-yaslarina-hakim-olamadi.jpg

“YAKALANDIM"

Haziran ayında Sapanca'da nişanlanan ikiliyi düğününde de sevenleri yalnız bırakmadı. Çiftin şahitleri arasında Güldür Güldür Show'un eski oyuncularından Onur Buldu da bulunuyordu. Nikahın ardından çifti dans ederken gören Aylin Kontente ise gözyaşlarını tutamadı. Sosyal medya hesabından çiçeği burnunda çifti paylaşarak "Benim canım kardeşim Uğur Bilgin ve güzeller güzeli İrem” notunu yazdı. Nikah anından sık sık paylaşım yapan Aylin Kontente ağladığı esnada çekilen videoyu da "Yakalandım" espirili notuyla paylaştı.

aylin-kontante-yakin-arkadasinin-dugununde-goz-yaslarina-hakim-olamadi-001.jpg

"Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum" "Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum"

AYLİN KONTANTE KİMDİR?

Aylin Kontente, 30 Haziran 1982 yılında İzmir’de doğmuştur. Annesi Katia Kontente’nin soyadını kullanmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi İletişim Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Mahinur Ergun’un eserinden uyarlanan “Kampüsistan” isimli dizi ile oyunculuk hayatına başlayan Aylin Kontente; Yaprak Dökümü, Sevgili Dünürüm, Sır Gibi, Son Ders, Haneler, Yıldız Masalı, Babam Sağolsun ve Seksenler gibi yapımlarda yer almış başarılı bir oyuncudur.