tjveqvajT0GdAi1LMo3XCQDOĞA RUTKAY

"Sizlere bakınca; geleceği umudu, yaşama sevincini, her şeye rağmen dirençli olmayı, çalışmayı, azmi, bitmeyen başarıyı, enseyi karartmamayı görüyorum. Sizlere bakınca Cumhuriyet'in kızlarını, sizi doğuran, büyüten, okutan, eğiten harika insanlar görüyorum. Sizlere bakınca çok mutlu oluyorum çok. İyi ki varsınız kızlar. Size her şey çok yakışıyor."

wJnskr7WcEKf7oRoKDfdcg

DENİZ SEKİ

Şampiyonluk maçını otelde izleyen Deniz Seki, heyecandan yatakta zıpladığı anları Instagram hesabından yayınlayarak "Benim adım Türkiye. Şampiyon olduk Filenin Sultanları" dedi.

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı boşanıyor mu? Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı boşanıyor mu?

-8QeO3xEUk6Wu7AxN3KQsA

DEMET ÖZDEMİR

"Şampiyonluk size çok yakıştı! Delireceğim sevinçten... Havamız çok çok iyi. Şampiyon Türkiye."

Yjau4gnyDE-ZT9IH-fIRsw

NURGÜL YEŞİLÇAY

Final maçını evinde ailesiyle takip eden oyuncu Nurgül Yeşilçay, şampiyonluğu "Kızlar ay yerim sizi. Süper bir maçtı. Heyecandan yaşlandık valla. Helal olsun size. Bayılıyorum size" sözleriyle kutladı.

usTSV3wh0kqU4sqWdU-omw

SERENAY SARIKAYA

"Kimseyi görmedim ben sizden daha güzel... Atatürk’ün 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır' sözünü paylaşmış Ebrar Karakurt... Gerçekten de öyle… Gurur duyduk, onur duyduk… Hepinizi çok ama çok seviyoruz."

qEDSQB8RpEOpvUVMdfWlgw

HÜLYA KOÇYİĞİT

"Siz orada nefes nefese, biz ekran başında… Bu gece de kalbimiz sizinle attı evlatlar... Bu büyük bir başarı. Siz kendinize, biz size inandık. Ve işte Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonu... Bize üst üste yaşattığınız bu büyük gurur için size sonsuz teşekkürler. Azminize, gücünüze, emeğinize sağlık. Hepinize sıkı sıkıya sarılıyorum. İyi ki varsınız Filenin Sultanları..."

aO9Lqd9nPkePW-J3GbKLZw

DEMET AKBAĞ

"Sizlerle gurur duyuyoruz Filenin Sultanları... Ülkeyi sevince boğdunuz, emeklerinize sağlık..."

yW69kthur0u5XirrOMdN5A

BURCU KARA

"Gururumuzsunuz kızlar. Her daim yanınızdayız. Yolunuz açık olsun. Şampiyonluk tüm Türkiye'ye, Cumhuriyetimizin yüzüncü yıl armağanı olsun."

oNFX93zGgkCZEIp043rU6w

NİLPERİ ŞAHİNKAYA

Nilperi Şahinkaya da maçı arkadaşlarıyla izlediği anları takipileriyle paylaştı. Evde şampiyonluk heyecanı yaşayan ünlü oyuncu, sevinçten çığlık atarak zıplayarak kutlama yaptı.

pVycMNbJ9U2aEva8fGSLXQ

BURCU ESMERSOY

"Mutluluktan, gururdan, hayranlıktan delirmek."

p0SBZXU-nUacAPdmx8canA

MUSTAFA SANDAL

"Ve işte şampiyon. Avrupa Şampiyonluğu size çok yakıştı Atatürk'ün kızları. Sizi çok seviyoruz, var olun kızlar. Tebrikler."

bhPGoNMfKkKQc_7-RX-Ojg

YILMAZ ERDOĞAN

"Cumhuriyetimizin 100. yılında bize bu büyük gururu yaşattığınız için ne kadar teşekkür etsek az! Tebrikler Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları."

3JKJuEHNlEyj2kDDO1KDYA

HÜLYA AVŞAR

"Şampiyon belli ikinci kim? Tebrik ediyorum. Gururumuzsunuz..."

9MG2hCJ2w0ONnMBD8JIXxw

SÜHA UYGUR

"Bizi çok mutlu ettiniz… Hepinizin yüreğine sağlık. Şampiyonluk sonuna kadar hak ettiniz. Ülkemizi ve bayrağımızı gururlandırdınız. Hepinize yürekten teşekkürler… Tarih böyle yazılır. Boş ve gereksiz konuşarak değil. Önünüzde saygıyla eğiliyorum."