Uni Baby İsrail malı mı? Uni Baby hangi ülkenin malı, zararlı mı? Uni Baby İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Uni Baby hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Uni Baby İsrail malı mı? İşte detaylar...

AHİLİK CO BOYKOT SORGULAMA - TIKLAYINIZ

UNİ BABY İSRAİL MALI MI?

Üni Baby, Türkiye merkezli bir bebek bezi markasıdır ve Kartal Plastik A.Ş. tarafından üretilmektedir. Ürünleri bebek bezi, bebek ıslak havlu, bebek şampuanı gibi bebek bakımı ürünlerini içerir.

Üni Baby'nin İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Üni Baby, Türkiye merkezli bir marka ve ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Bakan Tunç'tan 'Arka Sokaklar'a tepki: "Rencide edici" Bakan Tunç'tan 'Arka Sokaklar'a tepki: "Rencide edici"

UNİ BABY HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Üni Baby, Türkiye merkezli bir bebek bezi ve bebek bakım ürünleri markasıdır. Üni Baby ürünleri, Kartal Plastik A.Ş. tarafından üretilir. Kartal Plastik A.Ş. de Türkiye merkezli bir şirkettir.

Dolayısıyla Üni Baby, Türkiye merkezli bir marka ve ürünleri Türkiye'de üretilen bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.