Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, sağlık sorunları nedeniyle zorlu bir süreç geçirdi. Ancak doktoru Prof. Dr. Onur Yaprak, sevindirici haberi duyurarak Ufuk Özkan'ın hastaneden taburcu olduğunu bildirdi. Karaciğer yetmezliğiyle mücadele eden Özkan, 17 gün süren tedavinin ardından sağlığına kavuştu.

Milyon Dolarlık Vurgun: Ünlü İsimlerin de Mağdur Olduğu Fon Skandalında Yeni Gelişmeler Milyon Dolarlık Vurgun: Ünlü İsimlerin de Mağdur Olduğu Fon Skandalında Yeni Gelişmeler

MESLEĞİNE VE SETLERE GERİ DÖNÜYOR

Onur Yaprak, sosyal medya paylaşımında, "Değerli sanatçımız (artık dostum) Ufuk Özkan'ı 17 gün önce karaciğer yetmezliği bulgularıyla kliniğimize yatırmıştık. Süreç içinde karaciğer değerleri geriledi. Çok şükür nakillik bir durumu olmadı. Kendisini çok sevdiği mesleğine ve setlere devam edecek şekilde taburcu ettik. Bu süre zarfında arayan soran ve sevenleri onu hiç yalnız bırakmamıştı. Bundan sonraki günlerini sağlıkla geçirmesini diliyorum" açıklamasını yaptı. Ufuk Özkan'ın sevenleri de sağlık durumunun düzelmesine sevinçle karşılık verdi.