Son zamanlarda takke ile dolaşmaya başlayan Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz yıllar dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone ile dudak dudağa öpüşme sahnesi ile gündem olan sanatçının eski halinden eser yok. Şimdilerde kendini maneviyata veren Şaşmaz giyim tarzını da tamamen değiştirerek hayatına devam ediyor. 

kurtlar-vadisinin-polat-alemdari-haci-oldu-son-hali-soke-etti-takke_c99ba137

MustafaBarisDurak Medya'da yer alan habere göre ünlü oyuncu Necati Şaşmaz 2006 yılında Kurtlar Vadisi dizisi için dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone ile kamera karşısına geçmişti. Hollywood yıldızı Sharon Stone, 17 yıl önce Andy Garcia’yla Kurtlar Vadisi dizisinde rol almış, Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’la öpüşme sahnesi büyük olay olmuş günlerce magazin sayfalarını süslemişti. 

0b2bfd22ce21036abde6fd8735215610
Şimdilerde kendini tamamen maneviyata veren giyim tarzını da değiştiren ünlü oyuncu için adeta evrim değiştirdi yorumları yapıldı. 

Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi

24 KEZ TEKRAR YAPMIŞTI

Şaşmaz,  Sharon Stone’la birlikte oynadığı öpüşme sahnesi için “Çok acemi bir iş çıkardım. Öpüşme sahnesini 24 kez tekrar ettik” diye açıklama yapmıştı.