Sprite İsrail malı mı? Sprite hangi ülkenin malı, zararlı mı? Sprite İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Sprite hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Sprite İsrail malı mı? İşte detaylar...

SPRİTE İSRAİL MALI MI?

Sprite, The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir gazlı içecek markasıdır. Coca-Cola, dünya genelinde çok sayıda içecek markası üreten büyük bir şirkettir.

Sprite'in İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Sprite, The Coca-Cola Company tarafından üretilir ve dünya genelinde birçok ülkede satılan bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi MSB: 5 terörist etkisiz hale getirildi

SPRİTE HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?


Sprite, The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir gazlı içecek markasıdır. The Coca-Cola Company, Amerika Birleşik Devletleri merkezli büyük bir içecek şirketidir. Sprite, dünya genelinde birçok ülkede bulunan ve yaygın olarak tüketilen bir markadır.

Dolayısıyla Sprite, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir marka ve The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir üründür. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sprite, dünya genelinde birçok ülkede satılan ve bilinen bir gazlı içecek markasıdır.