Kullanıcılar Spotify Wrapped ile 2023 yılının özeti ile buluşmak için gün sayıyor. Binlerce kullanıcının son 1 yıl içerisinde dinlemiş oldukları müzikleri harmanlayarak bir liste oluşturan Spotify, "2023'de en çok dinlediklerin", "Kaçırdığın Hit şarkılar", Yılın Sanatçları 2023", "Yılın Şarkıları 2023", "Yılın Kadın Sanatçıları 2022", "Yılın Erkek Sanatçıları 2023" ve daha bir çok kategoriye erişim sağlayacak. İşte, Spotify özeti hakkında merak edilenler...

SPOTIFY WRAPPED NEDİR?

Wrapped, kullanıcıların 2023yılını tanımlayan müzik ve podcast'lerden oluşan en çok dinlenenlerden oluşan geçmiştir. İstatistiki veriler sunar ve 2023’de en çok hangi şarkıyı dinlediğinizi, hangi türlerin bağımlısı olduğunuzu gösterir.

Bu istatistiki bilgileri sosyal medyada paylaşmanızı sağlayan bir tasarım da sunar.

SPOTIFY WRAPPED 2023 NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Spotify özeti ile kullanıcılar Spotify alışkanlıkları ve kullanım detayları hakkında bilgi sahibi oluyorlar. 2023 Spotify Wrapped'ın yayınlanacağı tarih kullanıcılar tarafından merak ediliyordu.

2023 Spotify Wrapped'in 1 Aralık 2023 Perşembe günü yayınlanması bekleniyor.

SPOTİFY 2023 ÖZETİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Google 'Gemini' tanıtıldı. Google yapay zeka modeli neler yapabiliyor? Google 'Gemini' tanıtıldı. Google yapay zeka modeli neler yapabiliyor?

SPOTİFY 2023 özeti için hazırlıklar devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Spotify Wrapped bugün yayımlandı. Kullanıcılar 2023 Spotify özeti ile bir yıl boyunca dinledikleri, şarkıları ve sanatçıları görebilirler.

SPOTIFY ÖZETİNE NASIL BAKILIR?

Spotify kullanıcıları, 2023 Spotify özetini Spotify'ın ana sayfasında ve arama kısmından Spotify Wrapped'e erişim sağlayabilirler.

Spotify özetinin görülmemesi durumunda ise "Ara" bölümüne "2023" yazdıktan sonra kolayca bulunabiliyor.

Masaüstünde ise "Gözat" butonuna basıldıktan sonra "2023 Özeti" ekranına ulaşmak mümkün olabilecek.