Söylemezsem Olmaz programında yaprak dökümü yaşandı. Yaz sezonuyla birlikte Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Bircan Bali, Pınar Eliçe ve Ebru Şancı tatile girdi. Kanalların yeni sezon hazırlıkları devam ederken, sunuculardan tek tek veda açıklaması geldi. 

SÖYLEMEZSEM OLMAZ SUNUCULARI

Beyaz TV ekranında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Tüm kadro değişirken, yeni gelecek isimlerin kim olacağı merak konusu oldu. İddialar arasında yaz sezonunda devam eden Beyaz Magazin sunucularının devam edeceği yönünde. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Söylemezsem Olmaz sunucuları ise tek tek açıklama yapmaya başladı. 

BİRCAN BALİ YAZI PAYLAŞTI

Bircan Bali, Beyaz TV ekranında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yeni sezonunda yer almayacağını sosyal medya hesabındna duyurdu. Bali,  "Değerli takipçilerim ve seyircilerim. 8 sezonu bitirdiğim Söylemezsem Olmaz programında bu yıl yer almayacağımı belirtmek isterim. Magazin programları için misyonumu tamamladığımı düşünüyorum. TV hayatımı yeni renklerle devam ettirmek istiyorum. Hepinize teşekkürler" açıklamasında bulundu.

Nurgül Yeşilçay Formunun sırrını açıkladı Nurgül Yeşilçay Formunun sırrını açıkladı

PINAR ELİÇE DE AYRILIK HABERİNİ PAYLAŞTI 

Pınar Eliçe de sosyal medya hesabından yazı paylaşarak programdan ayrıldığını duyurdu.  Son sezonda programa dahil olan Pınar Eliçe ise yaptığı veda açıklamasında "Hayat bir yolculuktan ibaret kimi zaman kısa kimi zaman uzun sürer ama her yolun ulaştığı bir yer vardır. Benim de yolculuğum elbette devam edecek Ancak bazen yol ayrımına gelip seçim yapmak gerekir. Bu sebepten bir süredir görev aldığım Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış bulunmaktayım. Yeni sezonda sizlerle birlikte olamayacağım. Ancak bu uzun bir ayrılık olmayacak en kısa sürede farklı platformda farklı yapılarda tekrar buluşacağız. Öncelikle Beyaz TV yönetimine, yapımcımıza, masa arkadaşlarıma, kamera önünde ve arkasında görev alan tüm ekip arkadaşlarım ve tabii ki siz değerli izleyicilerimize teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.