Sleepy İsrail malı mı? Sleepy hangi ülkenin malı, zararlı mı? Sleepy İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Sleepy hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Sleepy İsrail malı mı? İşte detaylar...

AHİLİK CO BOYKOT SORGULAMA - TIKLAYINIZ

SLEEPY İSRAİL MALI MI?

 Sleepy bezleri Türkiye'de üretilmektedir. Türkiye'nin önde gelen hijyen ürünleri üreticilerinden biri olan Sleepy, bebek bezleri ve yetişkin bezi gibi ürünleri üretmektedir.

Kökleri 1966 yılına dayanan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetleri, 2004 yılında çocuk bezi üretimi ile başladı. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında yetişkin hasta bezi ve 2017 yılında ise kadın pedi üretimine başlayan Eruslu Sağlık, sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

AK Parti'den anket açıklaması: "Açık operasyon ve manipülasyon" AK Parti'den anket açıklaması: "Açık operasyon ve manipülasyon"

Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Eruslu Sağlık, tüm ihtiyaçlara anında ve kaliteli çözümler sunmak için mevcut ürünlerini geliştiriyor ve tüketicileri için sektöre her zaman yeni ürünler kazandırmaya devam ediyor.

İSRAİL MALLARI VE MARKALARI LİSTESİ 2023