Bergüzar Korel, set yoğunluğuna dair sitemkar paylaşımlarının ardından gelen eleştirilere yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Düğüm dizisinin çekimlerine geri dönüş yapmasının ardından set yoğunluğuna yönelik yaptığı sitem dolu paylaşımlarla eleştirilere maruz kalmıştı.

Sosyal medyada, "Sanki asgari ücrette çalışıyor" gibi yorumlarla hedef haline gelen Korel, bu eleştirilere yanıt vermekten kaçınmadı.

Bergüzar Korel, doğum sonrası setlere ara vermiş ve hem doğum kilolarından kurtulmuş hem de yeni bir proje anlaşması imzalamıştı.

Ünlü oyuncu, sık sık kullandığı Instagram hesabında boş günlerinde dinlenemediğini, aslında "Repoda (boş gün)" sadece bir yanılgı olduğunu ve bu zamanın çalışma, toplantılar, onay bekleyen evraklar gibi işlerle dolduğunu ifade etmişti.

Elbisesi Sema Şimşek’in podyumda kabusu oldu! Elbisesi Sema Şimşek’in podyumda kabusu oldu!

Ancak Korel'in bu paylaşımları sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti. "Bölüm başı aldığın ücrete de üzülelim" ve "Dünya para kazanıyor, sanki zorla setlerde çalışıyor" gibi eleştiriler oyuncunun paylaşımlarının altına düşmüştü.

Bu eleştirilere yanıt vermek durumunda kalan Bergüzar Korel, işini sevdiğini, yorulmayı, zamanın yetmemesini, hatta çocuklarıyla sete gelmeyi dahi sevdiğini belirtti. "Ekmeğimi sonuna kadar hak ediyorum" diyen oyuncu, "Ben bu kadarım, ne daha fazlası ne de daha azı" şeklinde açıklamalarını tamamladı.