Kaptan Amerika Chris Evans da evliler kervanına katıldı. Yıldız oyuncu “Kaptan Amerika: İlk İntikamcı” yıldızı Alba Baptista ile hafta sonu evlendi. Çift, Cumartesi günü Massachusetts'teki Boston bölgesindeki evlerinde düzenlenen samimi bir törenle "evet" dedi .

42 yaşındaki Evans ve 26 yaşındaki Baptista'nın en yakın aile üyelerini ve arkadaşlarını "güzel" törene tanık olmaya davet ettikleri söylendi.

Konuk listesinde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth ve Jeremy Renner gibi aktörün Marvel'daki rol arkadaşları da yer aldı.

Sayfa Altı yorum yapmak için çiftin temsilcilerine ulaştı.

"Avengers" aktörü ve Brezilyalı aktrisin ilişkileri, ilk olarak Kasım 2022'de bir kaynağın People'a ikilinin "bir yıldan fazla" süredir çıktıklarını söylemesiyle ortaya çıkmıştı. 

Haraç için gelen kartel üyelerini palalarla öldürdüler Haraç için gelen kartel üyelerini palalarla öldürdüler

Çifte yakın kaynak o dönem çiftin ilişkilerini "ciddi" olarak nitelendirerek, "Aşıklar ve Chris hiç bu kadar mutlu olmamıştı" dedi.  

Haberin yayınlanmasından birkaç saat sonra çift, Central Park'ta yürüyüş sırasında el ele görüntülenmişti.

Mütevazı çiftin ilişkisi hakkında çok az şey bilinmesine rağmen Evans, Baptista'ya olan sevgisini internette her fırsatta gururla sergilemişti.  İşte Evans'ın yaptığı bazı paylaşımlar...

evans2

evans