Aleyna Tilki'den küfürlü tepki: Ölmemi ve yok olmamı istiyorlar Aleyna Tilki'den küfürlü tepki: Ölmemi ve yok olmamı istiyorlar

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dört ay önce düzenlenen görkemli bir düğünle evlendi. Ancak kısa bir süre sonra Subaşı'nın eşinden boşanacağına dair söylentiler çıktı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, boşanma kararı almaya karar verdiler. İlk olarak anlaşmalı bir şekilde boşanmak isteyen çift, yasal düzenlemeler gereği evliliklerinin resmi nikah tarihinden itibaren 1 yıl geçmesi gerektiğini öğrendi.

Şeyma Subaşı'na ilk destek Acun Ilıcalı'dan geldi Şeyma Subaşı'na ilk destek Acun Ilıcalı'dan geldi

DAVAYA YAYIN YASAĞI KARARI

Bunun üzerine Şeyma Subaşı, avukatı Altın Mimir aracılığıyla, Mohammed Alsaloussi ise avukatı Emek Emre aracılığıyla geçen cuma günü Beykoz Aile Mahkemesi'nde boşanma ve mal paylaşımı davası açtılar.

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre; mahkeme, tarafların isteği üzerine davanın yayın yasağı getirilmesine karar verdi.
Kararda, “Yazılı ve görsel basın yayın kuruluşlarında ve internet ortamında, radyo, gazete vesair haber kuruluşlarında haber, röportaj ve benzeri şekilde tarafların şöhret ve haysiyetini, iş hayatını etkileyebileceğinden boşanma davası ile ilgili her türlü haberin yayınlanmasının tedbiren durdurulmasına, talep halinde, talep edilen yazılı ve görsel medya kuruluşlarına, masrafı davalı gider avansından kullanılarak karar örneğinin ilgili yazılı ve görsel medya ile internet kuruluşlarına tebliğine” denildi.