Sosyal medya fenomeni ve birçok güzellik merkezinin sahibi olan Selin Ciğerci, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve gündeme dair çıkan iddialara yanıt verdi.

MASAK'ın kendisini ve tüm sosyal medya fenomenlerini incelemeye aldığını ifade eden Ciğerci, "Baksınlar. Hemen sonuçlansın. Kim suçluysa girsin hapse çeksin cezasını. Çok uzadı" şeklinde konuştu.

"KENDİMİ ASARIM"

Selin Ciğerci, "Son 5 yıl içinde 40 milyon TL'den fazla vergi ödedim. Eğer kara para aklama gibi bir olayım varsa, beni Taksim Meydanı'na koyun, orada kendimi asarım" dedi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Yasemin Şefkatli'den hamilelik Paylaşımı Yasemin Şefkatli'den hamilelik Paylaşımı

Canlı yayın sırasında hakkındaki iddialara karşı isyan eden Selin Ciğerci, şöyle konuştu:  

"Herkes iyi olsun, mutlu olsun derken her şeyden o kadar sıkıldım ki... Yaşamadığım lincin hiçbir türü kalmadı. Ben hep sessiz kaldım ama bir tek buna cevap veririm. Benim annem ve babam böyle şeylere dayanamaz. Eğer ki kara para aklamada benim adım varsa bu işe bakan kimse bana müebbet hapis cezası verin derim. 5 sene içerisinde vermiş olduğum vergi 40 milyon TL'den fazla. Hala da vergi borcum var onları da parça parça ödüyorum. Her iş insanının olduğu gibi. Dilan Polat konusunda da eğer böyle bir şey yaptıysa zaten ortaya çıkar dedim. Ben konuştuğumda olaylar buralara kadar gelmemiş kara para aklama olayı yoktu. Zaten varsa hem benim hem onun ortaya çıksın."