Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Gazze yaşanan acının son bulması için uluslararası kamuoyuna seslendi. Bayraktar, 

"Baykar olarak Gazze halkı için 280 milyon liralık insani yardım yapmaya hazırız. Tüm insanlığı Gazze'de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz. Sessiz kalmak bu katliamlara ortak olmaktır" dedi.

Bakan Ali Yerlikaya: Hepsi çökertilecek Bakan Ali Yerlikaya: Hepsi çökertilecek

İSRAİL MASUM SİVİLLERİ KATLEDİYOR

İsrail günlerdir Gazze Şeridi'nde sivil halkı bombalıyor. İsrail'in saldırılarında şu ana kadar çok sayıda sivil hayatını kaybederken, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar uluslararası kamuoyuna seslendi. Gazze'de barışın acilen tesis edilmesi gerektiğini belirten Selçuk Bayraktar açıklamasında ,

"Gazze'de insanlık tarihinin en ağır dramlarından biri yaşanıyor. İsrail, kadın, çocuk demeden masum sivilleri katlediyor. Hastaneleri, okulları, ibadethaneleri bombalayarak savaş suçu işliyor. Kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün soykırıma başvurarak hak iddia ediyor" dedi.

280 MİLYON LİRALIK İNSANİ YARDIM YAPMAYA HAZIRIZ
Uluslararası kamuoyunun harekete geçmesi, barışın ve adaletin acilen tesis edilmesi gerektiğini belirten Bayraktar,

"Baykar olarak Gazze halkı için 280 milyon liralık insani yardım yapmaya hazırız. Tüm insanlığı Gazze'de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz. Sessiz kalmak bu katliamlara ortak olmaktır" diye ifade etti.