Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına çıkan Esra adındaki bir kadın, 9 yıldan beri sunucu Hoşkeden Hidayetkızı ile evli olan Doğuş ile yasak aşk yaşadıklarını ve dini nikah kıydıklarını iddia etti.

"ÖNCEDEN KARŞIMA ÇIKSAYDIN SENİNLE EVLENİRDİM DEDİ"

Mehmet Ali Erbil  yeni aşka yelken açtı Mehmet Ali Erbil yeni aşka yelken açtı

Doğuş'la tanışmalarından kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başladıklarını belirten kadın, "Biz Doğuş'la daha önceden tanışıyorduk, 2020'de karşılaştık. Bir gün arkadaşım, Doğuş ve onun menajeri benim evime geldi. Konuşurken eşini anlatmaya başladı. 'Anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum' dedi. Çocuklarına çok düşkün bir baba. Bana 'bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim' demişti. Beni gördüğünde çok etkilenmiş sonra da görüşmeye başlayarak. Sonra sevgili olduk 3 ay birlikteydik. Bir ara eşiyle tartışmış eşyalarını alıp bana geldi. Sonra biz ertesi gün tartışınca ben onu evden yolladım ve 1 sene ortadan kayboldu. Doğuş'tan çok etkilendim" ifadelerine yer verdi.

doğuş2

"BANA KARICIĞIM DERDİ"

Doğuş ile beraber doğum günü kutladıklarını ve çektirdikleri fotoğrafları canlı yayında gösteren Esra, "Benim doğum günümü beraber kutladık. Eşi de bu ilişkiyi şu an öğrenmiştir. Doğuş bana 'karıcığım' derdi. Birbirimize aşık olmuştuk. Bana hep boşanacağını söyledi. Birkaç kez benim evimde kaldı. Ben Doğuş'u hala insan olarak çok seviyorum. Birbirimize hediyeler aldık. Bana iki tane altın yüzük ve pahalı bir çakmak almıştı. Hepsini çöpe attım sonra" dedi.

doğuş

"DİNİ NİKAH KIYDIK"

Doğuş ile dini nikah kıydıklarını da itiraf eden kadın şunları söyledi: "Eşi o dönem Doğuş'tan boşanmak için 1 milyon dolar istemiş. Bana söyledi ama sonra ne oldu bilmiyorum. Daha sonra eşinin yanına döndü. Doğuş'la dini nikah kıydık. Yanımıza menajeri ve benim 2 kız arkadaşım vardı. Ben dini nikah kıyacağımızı bilmiyordum bana sürpriz yaptı. Hocanın bu durumdan haberi yoktu ve sonra nikah kıyıldı. Neden boşanmadan nikah kıydığımızı sorduğumda da bana 'günah' dedi. El ele bile tutuşmazdı. Benim onuna görüşmeme nedenim boşanmamasıydı."

doğuş8