Son dönemlerin meşhur yazarı Selen Pınar Işık, bilinen adıyla Pucca Metin Akpınar'ın sonrada ortaya çıkan kızlarıyla ilgili sosyal medya hesabı X'ten paylaşımda bulundu.

Yazıları, paylaşımları ve dobralığıyla birçok kişi tarafından takip edilen Pucca yazarlığının dışında, sıra dışı açıklamalarıyla da magazin gündeminden düşmeyen bir isim.

Bu kez ise günlerce haberlere konu olan, Metin Akpınar'ın evlilik dışı oldukları ortaya çıkan kızları ile ilgili yazdı.

Akpınar, uzunca süre gündemden düşmemiş, milyonlarca kişi evlilik dışı ilişkisinden olan çocuklarını merak etmişti.

Önce Duygu Nebioğlu ortaya çıkmış ve gündem bununla çalkalanır olmuştu. Ancak ilk çalkantı henüz dinmemişken Duygu Nebioğlu bir kızkardeşi olduğunu, ikiz olduklarını ve yetiştirme yurdunda büyüdüklerini açıklamıştı.

Nebioğlu'nun anlattıklar, Akpınar hakkında olumsuz eleştirileri beraberinde getirmiş, Akpınar ise sonra açıklama yapmıştı.

Metin Akpınar'a ikinci çocuk şoku: İkizi varmış! Metin Akpınar'a ikinci çocuk şoku: İkizi varmış!

Pucca ise bugün X hesabından, Akpınar'ın kızları ile ilgili farklı bir noktaya dikkat çekti; onları bırakıp giden annelerine...

"KONU MİRASSA..."

Pucca şunları yazdı:

"Metin Akpınar'ın kızları da tamam eyvallah gerçekten zor bir hayat olmalı ama anneleri de Almanya'da başka hayat kurmuş, üstüne çocuk yapmış ona annelik yapıyor... Kadından bahsetmeyip sadece adamın üstüne gelinmesi de biraz saçma gelmeye başladı.  Bize babalık yapmadı deniliyor da anneleri bir başkasına analık yaptığına göre size de bir noktadan sonra yapmıştır umarım. Biraz da bunu araştırayım sabah edeyim.

Mirassa konu alın tabii hakkınız ama adamı geçtim, adamın karısı için bile yayınlara çıkıp bizi sevmedi öyle dedi böyle dedi diyorsunuz sevmek zorunda mı kadının zaten çocuğu bile olmamış... Annenizin kocası aldı bağrına mı bastı. sizi büyüten aileye ayıp oluyor sanki ki ne…"


Pucca'nın yazdıkları bunlarla sınırlı değil. Şöyle devam etti: "Bu arada başka bir magazin bilgisi vereyim sizlere kızın programda bahsettiği tekne vardı ya o tekneye herkes binmiş dediği, o tekneyi 3 sene önce seren serengil satın aldı :D ALLAHIM BEYNİM NEDEN BÖYLE ŞEYLERLE DOLU NEDENNN NEDENNNN"

Bursa'da İrem Derici rüzgarı esti Bursa'da İrem Derici rüzgarı esti

Öte yandan Pucca'ya bir kullanıcı "Bir annenin bunu yazması da ayrı ironi. Memleketin okumuşunun, kitap yazarının da vicdanı anca bu kadar oluyor" yazdı.

Pucca bu cevabı yazan kişiye şunları söyledi: "Acaba anne olduğum için olabilir mi? almanyaya gidip hayat kurup üstüne çocuk yaptıktan sonra bile kadın çocuklarını aramamış.. çocuklar kendileri bulmuş. durumu kötüydü kaçtı gitti eee iyileşip üstüne başka çocuk yapıp ona analık yapabildiğine göre bir zahmet ara o çocukları ne durumdular diye"