Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından sosyal medyadaki influencerlar ve fenomenler didik didik  edilmeye başlandı.

Feyza Altun işaret etti: Yeni Polat'lar onlar mı? Feyza Altun işaret etti: Yeni Polat'lar onlar mı?

Mercek altına alınan isimlerin başında Dilan Polat'ın arkadaşlarından Şule Kayatürk geliyor. "Sulemsi" adıyla tanınan Kayatürk’ün 26 yaşında sahip olduğu servet ise akıllara durgunluk verir cinsten...

Kara para aklama, vergi kaçırma ve bahis suçları nedeniyle Dilan Polat ve eşi Engin Polat tutuklandı.

Polat’lar aslında gözaltına alınmalarından itibaren kendilerinin buzdağının görünen kısmı olduğu kamuoyunca konuşulmaya başlandı.

BU PARANIN KAYNAĞI NE?

İşte o buzdağının görünmeyen kısmı bugünlerde mercek altında.

Dilan Polat'ın arkadaşı Şule Kayatürk de yakından takip edilenlerden. Sosyal medyada Sulemsi adıyla bilinen Kayatürk, güzellik merkezi işletmesinin yanı sıra TikTok ve Instagram’da yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Kayatürk’ün 26 yaşında sahip olduğu servetin kaynağı ise merak ediliyor.

İstanbul'da bazı vapur seferleri iptal edildi! İstanbul'da bazı vapur seferleri iptal edildi!

Sulemsi olarak tanınan Kayatürk’ün, 26 yaşında 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yata sahip olduğu iddia edildi. Kayatürk’ün bu serveti nasıl elde ettiği ise bilinmiyor. Kayatürk, tıpkı Dilan Polat gibi sosyal medya hesaplarında lüks yaşamını sergilediği öne sürüldü.

Sulemsi, sosyal medyanın da gündeminde. Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden bir kendisi. Pek çok fotoğrafı paylaşırken, bazı kullanıcılar Kayatürk'ün önceki halini gösteren fotoğraflar paylaştı.

9064_8

SULEMSİ’NİN DİLAN POLAT İLE ARKADAŞLIĞI

Sulemsi adıyla tanınan Şule Kayatürk’ün, Dilan Polat ile yakın arkadaş olduğu belirtiliyor. Kayatürk'ün, Dilan Polat ile birlikte sosyal medyada ünlü olduğu iddia edildi. Kayatürk, Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından sosyal medya hesaplarında herhangi bir paylaşım yapmadı. Kayatürk’ün, Dilan Polat ile ilgili soruşturmada ifade verip vermediği ise henüz açıklanmadı.