Bisikletleriyle seyahate çıkan turist çift, bir süre önce Türkiye’ye geldi.

Belçika uyruklu C.M. ile Fransa uyruklu Q.S. çifti, Kapadokya’ya geçmeden önce dinlenmek için Konya’da Emirgazi Türbesi yakınına çadır kurdu.

KONYA’DA TURİST ÇİFTE SALDIRI

Bu sırada alkollü oldukları iddia edilen E.P. ve T.Y. isimli şahıslar ile turist çift arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce turist çiftin, şahıslar tarafından darbedildiği, kamp malzemelerinin de gasbedildiği iddia edildi.


Konya'da saldırıya uğrayan turist çift

2 ZANLI DA TUTUKLANDI

Saldırının ardından yabancı turistler, kendilerini darbeden şahıslar hakkında şikayette bulundu. Şikayet üzerine harekete geçen kolluk kuvvetleri, 2 zanlıyı da yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltı işlemlerinin ardından 2 zanlı da sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Pippa Bacca

AKILLARA PIPPA BACCA GELDİ

Sokak ortasında Pitbull dehşeti: Kadın canını zor kurtardı! Sokak ortasında Pitbull dehşeti: Kadın canını zor kurtardı!

Skandal olay akıllara yıllar önce Türkiye’de öldürülen Giuseppina Pasqualino di Marineo ya da bilinen adıyla Pippa Bacca’yı getirdi. İtalya'nın Milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için Tel Aviv'e gitmek üzere gelinlikle yola çıkan sanatçı Pippa Bacca,  31 Mart 2008'de Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde tecavüz edilerek öldürülmüştü.

Kaynak: Anadolu Ajansı