"Son Akşam Yemeği" filminin galası Sefaköy'de düzenlendi. Filmin "Latife Hanım" karakterini canlandıran Pelin Akil, basın toplantısında duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Behzat Ç. ekibi bir araya geldi Behzat Ç. ekibi bir araya geldi

254869

Akil, filmle ilgili duygularını paylaşırken, "Çok gururlu ve heyecanlıyım. Latife Hanım çok oynanmış ama ben hiçbirini bilerek izlemedim. Onunla ilgili başka şeyler hissedip, onu yaşamaya çalışacağım. Çekimlerde kendimi o dönemdeymiş gibi hissettim" şeklinde konuştu.

pelin-akil-gozyaslarina-hakim-olamadi-bqzrz

"FİLM TÜRK MİLLETİNİN MÜCADELESİNİ ANLATIYOR"
Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıran Onur Tuna da projeye olan heyecanını dile getirerek, "Teklif aldığımda çok heyecanlandım. Bu film Türk milletinin egemenliğini, hakimiyetini ve mücadelesini anlatıyor. Çok güzel bir kadro ve ekip ile güzel bir film olacağına inanıyorum" dedi.

pelin-akil-gozyaslarina-hakim-olamadi-qvysr-1

"BİLMEDİĞİM SOKAKLARA GİRİP ADRES SORUYORUM"
Tatil planları hakkında konuşan Pelin Akil, "Bu sene çok tatil yapamadım, bu projeden sonra yurt dışına gideceğim. Bilmediğim sokaklara girip adres soruyorum. Kendimi dinliyorum, çok iyi geliyor bana" ifadelerini kullandı. 

pelinakil_1695639017563

Ailesiyle ilgili de konuşan Akil “Çocuklar da gayet iyiler. Ben ileride mesleklerine karışmayacağım ama babaları tenis oyuncusu olmalarını istiyor” dedi.