Patos İsrail malı mı? Patos hangi ülkenin, nerenin malı? Patos Türk malı mı? Patos İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Patos hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Patos İsrail malı mı? İşte detaylar...

Aylin Kotil adaylık başvurusu yaptı Aylin Kotil adaylık başvurusu yaptı

PATOS İSRAİL MALI MI?

PATOS, bir atıştırmalık markasıdır ve Ülker tarafından üretilmektedir. Ülker, Türkiye merkezli bir gıda şirketidir. İsrail merkezli değildir. PATOS, genellikle çeşitli atıştırmalık ürünler üreten Ülker tarafından üretilir ve dağıtılır. Dolayısıyla PATOS, Türk bir markanın ürünüdür ve İsrail ile ilişkilendirilmemelidir.

PATOS HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Patos İsrail malı mı? Patos hangi ülkenin, nerenin malı? Patos Türk malı mı? PATOS, Türkiye merkezli Ülker Grubu'nun bir markasıdır. Ülker, Türkiye'nin önde gelen gıda şirketlerinden biridir ve PATOS gibi birçok atıştırmalık ürününün yanı sıra süt ürünleri, bisküvi, çikolata ve diğer gıda ürünleri üretmektedir. Bu nedenle PATOS, Türkiye merkezli bir şirket olan Ülker tarafından üretilen bir atıştırmalık markasıdır. İsrail ile herhangi bir doğrudan ilişkisi bulunmamaktadır.