Gazze'de bulaşıcı hastalıklar hızla yayılıyor  Gazze'de bulaşıcı hastalıklar hızla yayılıyor 

Parliament İsrail malı mı? Parliament hangi ülkenin malı, zararlı mı? Parliament İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Parliament hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Parliament İsrail malı mı? İşte detaylar...

AHİLİK CO BOYKOT SORGULAMA - TIKLAYINIZ

PARLİAMENT İSRAİL MALI MI?

Parliament sigaraları, özellikle Philip Morris International tarafından üretilen ve satılan bir tütün ürünüdür. Philip Morris International, dünya genelinde birçok ülkede sigara markaları üreten ve pazarlayan büyük bir tütün şirketidir.

Parliament sigaralarının İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Ancak bu tür ürünlerin menşei ve üretim yeri, ürün etiketlerinde veya Philip Morris International'ın resmi kaynaklarında bulunabilir. İsrail'de Parliament sigaralarının bulunup bulunmadığı ve ürünlerinin menşei hakkında daha fazla bilgi almak için yerel Philip Morris temsilcilerine başvurabilirsiniz.

PARLİAMENT HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Parliament sigaraları, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen bir tütün ürünü markasıdır. Philip Morris International, dünya genelinde birçok ülkede sigara markaları üreten ve pazarlayan büyük bir tütün şirketidir. PMI, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren bir şirkettir.

Parliament sigaraları, PMI tarafından üretilir ve dünya genelinde birçok ülkede satılan bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sigara markalarının menşei ve üretim yeri, genellikle ürün etiketlerinde belirtilir ve PMI'nin resmi kaynaklarından doğrulanabilir.