Papia İsrail malı mı? Papia hangi ülkenin malı, zararlı mı? Papia İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Papia hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Papia İsrail malı mı? İşte detaylar...

AHİLİK CO BOYKOT SORGULAMA - TIKLAYINIZ

PAPİA İSRAİL MALI MI?

Papia, kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri gibi ürünler sunan bir markadır. Papia ürünleri, Essity adlı uluslararası bir şirket tarafından üretilmektedir. Essity, İsveç merkezli bir şirkettir ve dünya genelinde birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Papia'nın İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Ancak Papia ürünlerinin menşei ve üretim yeri, ürün etiketlerinde veya Essity'nin resmi kaynaklarında bulunabilir. İsrail'de Papia ürünlerinin bulunup bulunmadığını ve ürünlerinin menşei hakkında daha fazla bilgi almak için yerel Essity temsilcilerine başvurabilirsiniz.

PAPİA HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Canlı yayın... Hasan Arat listesindeki isimleri anlatıyor Canlı yayın... Hasan Arat listesindeki isimleri anlatıyor

Papia, Essity adlı bir şirket tarafından üretilen bir temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri markasıdır. Essity, İsveç merkezli bir çokuluslu şirkettir ve dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösterir. Papia, kağıt havlu, tuvalet kağıdı ve temizlik ürünleri gibi ürünler sunar.

Dolayısıyla Papia, İsveç merkezli bir marka ve Essity tarafından üretilen bir üründür. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.