Pantene İsrail malı mı? Pantene hangi ülkenin malı, zararlı mı? Pantene İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Pantene hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Pantene İsrail malı mı? İşte detaylar...

PANTENE İSRAİL MALI MI?

Pantene, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Procter & Gamble (P&G) şirketi tarafından üretilen bir saç bakım markasıdır. P&G, dünya genelinde birçok temizlik, kişisel bakım ve tüketici ürünleri üreten büyük bir şirkettir.

FETÖ hükümlüsü öyle bir yerde yakalandı ki... FETÖ hükümlüsü öyle bir yerde yakalandı ki...

Pantene ürünlerinin İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Pantene, P&G tarafından üretilir ve dünya genelinde birçok ülkede satılan bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

PANTENE HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Pantene, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Procter & Gamble (P&G) şirketi tarafından üretilen bir saç bakım markasıdır. Procter & Gamble (P&G), dünya genelinde temizlik, kişisel bakım ve tüketici ürünleri üreten büyük bir çokuluslu şirkettir. Pantene, saç şampuanları, saç bakım kremleri, saç serumları ve diğer saç bakım ürünlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Dolayısıyla Pantene, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir marka ve P&G tarafından üretilen bir üründür. Pantene ürünleri, dünya genelinde birçok ülkede satılan ve tanınmış bir markadır. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.