Akciğer kanseri nedeniyle geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren oyuncu Billur Kalkavan'ın ölüm yıl dönümünde, eşi Buğra Bahadırlı'dan anlamlı bir paylaşım geldi.  Kalkavan'ı ölümünün birinci yıl dönümünde andı.

Billur Kalkavan, akciğer kanseri nedeniyle bir yıl önce hayatını kaybetmişti. Hastalığı süresince yakın destekçisi olan ve uzun yıllar birlikte olduğu Buğra Bahadırlı da Kalkavan'ın ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından duygularını dile getirdi.

Bahadırlı, Billur Kalkavan ile çekilen bir fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü:

"Aşkım benim, hayat arkadaşım, yol arkadaşım... Bir yıl oldu gideli. Sen gittiğinde nasıl yol alabilecektim peki? Gerçekten aşkın içinde eridiğimde aslında anladım hiç gitmediğini. Hep kalbimde olduğunu, bir olduğumuzu, yolumda beni yalnız bırakmadığını"

'14 YILIN HER GÜNÜNE ŞÜKREDİYORUM'

Game of Thrones’un yıldızına taciz suçlaması! Game of Thrones’un yıldızına taciz suçlaması!

Bahadırlı paylaşımının devamında şunlar ifade etti:

"Eros; 'başka' ile ilişki kurmak 'başka' uğruna kendinden vazgeçebilmek veya aşkın içinde erimek... Kendimizden vazgeçerek aşkın içinde eridik. Seninle geçirdiğim 14 yılın her gününe şükrediyorum ve kendimin dünyanın en şanslı erkeği olduğunu düşünüyorum. Yaşamanın güzel olduğunu, hayatın sahip olduğumuz en güzel hediye olduğunu seninle öğrendim ve yaşadım. İyi ki yaşadım. Hep mutlu olmamı istedin ve sadece saf bir şekilde sevdin. Seni mutlu edebilmek adına mutlu yaşayacağım. Bunu en çok sen isterdin. Benim aşkımdın şimdi aşk oldun."