Erdoğan: "BM Güvenlik Konseyi'nden bir umudumuz kalmadı" Erdoğan: "BM Güvenlik Konseyi'nden bir umudumuz kalmadı"

Türkiye yeni bir haber kanalı ile tanışmaya hazırlanıyor. Sahibi ise tüm ülkenin yakından tanıdığı bir isim: Ünlü hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen
Haber kanallarında katıldığı programlardaki tarzıyla, verdiği ilginç bilgilerle ilgi odağı olan Hukukçu Ersan Şen, şimdi bambaşka bir haberle gündemde.
 
Medyaradar'ın haberine göre; Ersan Şen’in önümüzdeki günlerde özellikle merkez medya organlarından yapacağı transferlerle çok güçlü bir haber kanalı kuracağı belirtiliyor. Şen ve kanal yöneticileri, önümüzdeki haftadan itibaren sektörde çalışan bir çok isme teklif götürmeye hazırlanıyor.
Kanal yönetimi transferlerle birlikte kanalın izlenebileceği mecraları artırmak ve tüm kesimlere ulaşabilmek için de girişimlere başlayacak.
Yeni kurulan kanalın ismi ise EKOL TV! Kanalın, kendini merkez medyada konumlandıracağı ve tarafsız bir yayın politikası benimseyeceği belirtiliyor. Kanal için binanın tutulduğu ve çalışmaları başlanıldığı öğrenildi. Ekol Tv’nin yayın hayatına Ocak 2024’te başlayacağı  öğrenildi.