Son günlerde Cem Garipoğlu'nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle tepki çeken ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, ilk yaptığı açıklamadan günler sonra ilk kez konuştu. Şahinkaya, bu konudaki son açıklamasını yaparak, artık başka bir açıklama yapmayacağını belirtti.

cem-garipoglunun-kardesiyle-fotografi-cikan-nilperi-sahinkayadan-aciklama

Şahinkaya'nın Sakine Garipoğlu ile çekilen fotoğrafı büyük bir infiale neden olmuştu. Fotoğrafın yarattığı tartışmalar hala devam ederken, Şahinkaya da yoğun tepkiler almıştı. Ünlü oyuncunun, Sakine Garipoğlu ile arkadaşlık ilişkisi olup olmadığı merak ediliyordu.

Şahinkaya, olayın hemen ardından yayınladığı bir videoyla ilk açıklamasını yapmıştı. İlk açıklamasında "Bir arkadaşımla yemeğe çıktık.

Milyon Dolarlık Vurgun: Ünlü İsimlerin de Mağdur Olduğu Fon Skandalında Yeni Gelişmeler Milyon Dolarlık Vurgun: Ünlü İsimlerin de Mağdur Olduğu Fon Skandalında Yeni Gelişmeler

105357331-nlnl

Kendisi de arkadaşımın tanıdığı biriydi. O da geldi. Sakine'yi orada tanıdım. Onun o Sakine olduğunu bile bilmiyordum. Sizden öğrendim" ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu açıklama da büyük tepki toplamıştı.

Günler sonra Nilperi Şahinkaya, Snop Magazin'e verdiği röportajda konuştu. Daha sakin bir açıklama yapamadığını belirten Şahinkaya, "Gerçekten, o anda sükunetinizi korumak çok zor oluyor çünkü bu çok ağır bir iddia" şeklinde konuştu.

105650504-ui

"BU BENİM SON AÇIKLAMAM!"
Şahinkaya şu ifadeleri kullandı:

"Bu konuyla ilgili sıcağı sıcağına kendimi ifade ettim. Yeterince açıklama yapamadığımı söyleyenler oldu. O anda sukünetinizi korumak çok zor oluyor. Bu öyle bir iddia ki çok ağır. Bu konu yeniden gündeme getirildiği için çok sinirlendim.

Bunun dışında aptal bir linç kampanyası başlatıldı dedim diye çok sinirlenildi. Öyle dedim çünkü ben 13 yıldır buradayım. 2010 yılından beri. 2011 yılından beri Instagram'ım var. Gayet şeffaf bir hayatım var. Bu aileyle görüştüğümü iddia etmek için şu 13 yılda bir fotoğraf dışında bir tane daha iddianın olması gerekiyordu. Kimle gezdiğim gayet ortada. Bir fotoğraf üzerinden böyle bir iddiada bulunulması bana akıl kari gelmedi. Bu yüzden böyle dedim.

Biz oyuncuyuz. Tanımadığımız bir sürü insan geliyor. Sohbet ediyoruz, böyle bir hayat tarzımız var. Bu hayat tarzında her yanıma gelene kimliğini soramam. Bu benim son açıklamam."