Konya'nın Akşehir ilçesinde kiraz bahçelerinde çalışan Bedriye Kılıç, 6 Temmuz'da şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmuş, nerede olduğu belirlenememişti. Tek şüpheli eşi Tayfur Kılıç'tı. Genç kadının ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurarak yardım istedi. 110 günden fazla süredir aranan Bedriye Kılınç'ın eşi Tayfur Kılıç ve ailesinin dün gözaltın alındığı kaydedildi.

Konya'nın Akşehir ilçesinde yaklaşık 4 aydır kayıp olan 3 çocuk annesi Bedriye Kılıç'ın (35), eşi Tayfur Kılıç (35) tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Tutuklu Tayfur Kılıç, karısını boğarak uçurumdan attığını itiraf etti. 

12-22

“EVDE EŞİMİ BOĞARAK ÖLDÜRDÜM”

Yaklaşık 4 aydır kendisinden haber alınamayan talihsiz kadını, eşi Tayfur Kılıç'ın öldürdüğü ortaya çıktı. Tayfur Kılıç'ın eşine sürekli şiddet uyguladığı ve onu öldüresiye dövdüğü belirtildi.

Tayfur'un bir televizyon kanalında yayınlanan röportaj görüntüsüne sinirlendiği ve bu nedenle eşini öldürdüğü iddia edildi. Sanık Tayfur Kılıç ise suçlamaları reddetti. Bedriye Kılıç'ı aldattığı iddia edilen eş, rahat tavrıyla televizyonda dikkat çekti. 

Müge Anlı'da korkunç cinayet itirafı

Konya Cinayet Büro Amirliği ekipleri ise Tayfur’u gözaltına aldı. Tayfur Kılıç, sorgusunda şunları söyledi:

"Eşimin telefonuna sürekli mesajlar geliyordu. Kıskançlık nedeniyle kavga ettik. Evde eşimi boğarak öldürdüm. Sonra cesedini otomobile taşıyıp, Akşehir- Isparta kara yolu üzerinde dağlık bir alandaki uçuruma attım"

Angelina Jolie nerede yaşayacağını açıkladı Angelina Jolie nerede yaşayacağını açıkladı

Tayfur Kılıç, Müge Anlı muhabirinin "Neden öldürdünüz?" sorusuna "Namus meselesi" diyerek cevap verdi.

Polis ekipleri, Tayfur Kılıç'ı yer gösterme işlemleri için eşinin cesedini attığını söylediği bölgeye götürdü.

müge

CESEDE HALEN BULUNAMADI

Konya'nın Akşehir ilçesinde Tayfur Kılıç'ın yaklaşık 4 aydır ortadan kaybolan eşi Bedriye Kılıç'ı öldürüp uçurumdan attığını söylediği yerde aramalar devam ediyor. Polis ekipleri gün boyu Bedriye Kılıç'ın cesedini uçurumda aradı ancak hiçbir ize rastlamadı.