Samimi Haber yazarı Ali Fuat Duatepe'nin FETÖ ile ilgili yaptığı yazı dizisi ses getirmeye devam ediyor. Ali Fuat Duatepe bugün üçüncü bölümü yayınlanan yazı dizisinde FETÖ'nün şifreleri çözmeyi sürdürüyor. FETÖ üyelerinin kaçış güzergahlarını, şifrelerini mahkeme kayıtlarına dayanarak yazan Duatepe bugün de örgütün cezaevi yapılanmasına dikkat çekmişti. 

"FETÖ, cezaevlerinde güç kazanmış: Nakil yaptırıyor, hücreden çıkartıyor! Örgüt avukatları için şifre: HIZIRIN SELAMIYLA" başlığıyla dizisinin üçüncü bölümünü kaleme alan Duatepe,  Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ'nün yeniden yapılanmasıyla ilgili yapılan soruşturmalarda çok tartışılacak bulgulara ulaşıldığını yazdı.

Ele geçen belge ve bilgilere göre terör örgütü cezaevlerinde güç kazandığını belirten Duatepe, "Bakanlık ve cezaevi bağlantılarıyla nakil yaptırıyor, hücreden çıkartıyor. Gözaltındaki örgüt üyeleri ile avukatlar arasındaki şifreli mesajlaşmanın parolası ise, "HIZIRIN SELAMIYLA" olarak belirlenmiş" dedi. 

"VERİLEN MÜCADELE..."

FETÖ ile ilgili verdiği mücadele ile dikkat çeken AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk sosyal medya hesabından Samimi Haber'de yayınlanan yazıyı alıntılayarak "FETÖ’nün yeniden yapılanma HABERLEŞME ŞİFRESİ “HIZIRIN SELAMI ile imiş" yazdı.  

Erdoğan:"İttifakımızı daha da güçlendireceğiz" Erdoğan:"İttifakımızı daha da güçlendireceğiz"

Devletin ve milletin emperyalizme karşı verdiği mücadelenin bazı kesimleri rahatsız ettiğini belirten Külünk, "Eğer siz yani akılları ile FETÖ’nün yani ABD’nin ülkemizi sömürgeleştirmesine razı olan sömürgeci zavallılar bazıları... Osmanlı’nın son dönemlerinde ve T.C.Devletimizin kuruluş yıllarında sonrasında sizin gibiler çok idi" dedi.

Külünk'ün sosyal medya paylaşımı ise şöyle: 

"SÖMÜRGECİ ZAVALLILAR..."

"Eğer siz yani akılları ile FETÖ’nün yani ABD’nin ülkemizi sömürgeleştirmesine razı olan sömürgeci zavallılar bazıları ki biliyoruz Osmanlı’nın son dönemlerinde ve T.C.Devletimizin kuruluş yıllarında sonrasında sizin gibiler çok idi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk o dönemde de din ile aldatıp emperyalizm ile işbirlikçilik yapan dindar geçinen kişileri ve grupları çok iyi görmüş tanımıştı. FETÖ işgal girişimde başarılı olsa idi. (Allah korusun) zaten sizler Esenboğa’da kuyruğa girecektiniz Vatikan'ın elemanı Pensilvanya'yı karşılamak için. O aşamada ise Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ya şehit edilmiş ya da aşağılanıyor olacaktı.  Çok iyi biliyoruz sizler Sayın Erdoğan'ın bugün en çok alkışlayıp yaşa varol diyorsunuz samimiyetsizce 

Ve de zaten FETÖ’nün işgal kadrolarınında yer alacaktınız. Şimdi farkındayız. Devletimizin ve de milletimizin emperyaliszme karşı verdiği mücadele sizi çok rahatsız ediyor. Biliyoruz. Odalarınızda kapalı kapılar ardında sokağın FETÖ ile yüksek sesle mücadele daveti karşısında sadece dudak büküp dedikodu yapıp rahatsız oluyorsunuz. Zannediyorsunuz ki aziz milletimiz duymuyor görmüyor bilmiyor. Net ifade ediyoruz. Kahraman milletimize karşı münafıklık yapmayın."