Türk tiyatrosu ve sinemasının unutulmaz isimleri arasında yer alan Metin Akpınar’ın kızı olduğu magazin dünyasına bomba gibi düştü. 35 sene sora ortaya çıktı…

62 YILLIK EVLİLİĞİNDE HİÇ ÇOCUĞU OLMADI

Metin Akpınar, 62 yıldan beri evli olduğu Göksel Özdoğdu ile uzun yıllar süren birlikteliğinde hiç çocuk sahibi olmamıştı.

metin akpınar

EVLİLİK DIŞI İLİŞKİDEN ÇOCUĞU OLDU

Metin Akpınar'ın özel hayatına ilişkin beklenmedik bir gelişme meydana geldi. Ankara Masası'nda yer alan habere göre, Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir ilişkiden Duygu Nebioğlu adında bir kızının olduğu ortaya çıktı.

METİN AKPINAR'IN KIZI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Antalya'da görülen dava, gizlilik kararı altında bugün sonuca vardı. Mahkeme, DNA testlerini dikkate alarak Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'ın kızı olduğu kararına vardı.

288507419_166974865815211_3622326923830833989_n

Ankara Masası'na verdiği röportajında konuşan Nebioğlu şu ifadeleri kullandı:

"HAYRANI OLDUĞUM SANATÇININ BABAM OLMASININ MUTLULUĞUNU YAŞAYAMADIM"

“Henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım.

Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar'ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz.”

"Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum" "Bazen bugün çıplak olmalıyım diyorum"