Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü ve Ankara Milletvekili Osman Gökçek'in FETÖ bağlantıları olduğuna dair iddialar ortaya atıldı.

TELE1 ekranlarında yapılan bu yayın sonrasında Osman Gökçek Merdan Yanardağ’ı hedef alarak paylaşım yaptı.

"AĞABEYLERİN 6. FİLONUN ÖNÜNDE SECDE ETTİLER"

Ardından Merdan Yanardağ, "Osman Gökçek, senin bilgin, görgün, birikimin, müktesebatın benimle tartışmaya yetmez. Ben kimseye aşağılamak veya küçük görmekten yana değilim ama bizim yurtseverliğimizi sakın tartışmaya kalkmayın. Bu ülkede kontrgerillanın, NATO’nun, Amerika’nın çocukları bizim yurtseverliğimizi sorgulayamaz." Cevabını verdi.

merdan yanardağ-2

Kainat güzelleri makyajsız güzel değil mi? Kainat güzelleri makyajsız güzel değil mi?

Ayrıca Yanardağ şu ifadeleri kullandı: "Biz Amerikan 6. Filosu’na karşı ‘Bağımsız Türkiye’ sloganıyla yürürken senin ağabeylerin 6. Filo önünde secde ettiler. Kimse bizim yurtseverliğimizi sorgulamasın. Önce baban parsel parsel sattığı Ankara’nın hesabını versin. Osman Gökçek sen benim muhatabım değilsin, hadi sen başka kapıya.

Önce siz Ankara’yı nasıl parsel parsel sattınız onun hesabını verin. Melih Gökçek Bülent Arınç’a versin hesabını. Sahibi olduğun televizyon kanalının kaynağını bir açıkla, ondan sonra gel benimle bunları tartış. Ben mahkemeyle hesaplaştım.”

"CESARETİN VARSA KARŞIMDA KONUŞ"

Osman Gökçek ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımla şu cevabı verdi: "Merdan Yanardağ ekrana çıkıp hakkımda konuşma cesaretin varsa karşıma çıkıp konuşacaksın. Biraz önce Merdan Yanardağ’ı cep telefonundan arayıp teröristbaşı Abdullah Öcalan’a filozof dediğini ve bu hainliğini ekranda yüzüne haykırmak istediğimi söyledim ancak beni yayına bağlama cesaretini gösteremedi bunların nasıl korkak insanlar olduğunu aziz milletimizin takdirine bırakıyorum."

Ekran görüntüsü 2023-10-10 084822

"BABAN BUNLARIN HESABINI VERECEK"

Merdan Yanardağ ise “Fetullah Gülen’e övgüler düzen sen ve Ankara’yı parsel parsel sattığı söylenen baban bütün bunların hesabını verecek, hadi başka kapıya” dedi.