Son dönemlerin popüler şarkıcıları arasında yer alan Melek Mosso, katılığı bir programda hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

Melek Mosso, sosyal medyada akrabalarından kaçtığını belirterek, "16 yaşımdan beri Mosso'yum. Akrabalarım beni sosyal medyada bulmasın diye kendime bir profil aldım. Mosso bir müzik terimi, neşeli ve hızlanan anlamına geliyor. Flüt notalarında çok olur. Oradan aldığım bir mahlasımdı Mosso. Müzikleri yüklerken de ekiple birlikte 10 dakika içinde düşünüp, karar verdiğimiz bir isim oldu, üzerinde kafa patlattığımız bir şey değildi" ifadelerine yer verdi.

melek mosso21

“KÖTÜ BİR EVDE KALIYORDUM”

Ünlü şarkıcı, ailesinden ayrılarak kendi ayakları üzerinde durmaya başladığı ilk dönemleri şu şekilde anlattı:

"Bütün zorluklar şu an o kadar güzel geliyor ki. O çabanın her anının keyfini çıkartarak yaşadım, zorluğun da keyfini çıkartmak diye bir şey var

Çok kötü bir evde kalıyordum. Kartonun üzerine sünger atmıştım, orada yatıyordum. Bir elektrikli soba vardı. Evimin doğru dürüst kapısı, penceresi yoktu. Öğretmen maaşı alıyorum. Hayata yetebilmek için hem özel ders veriyorum, gece mekanlarda sahneye çıkıyorum. 4'te eve gelip, 08:30 dersine yetişiyordum. Annemle babam evi ilk gördüklerinde şoke oldular, Annem ağlamaya başladı. Bana garip geldi onların üzüntüsü, ben çok mutluydum. Beni sonra o evden taşıdılar."

Armağan Çağlayan'dan AVM olayı açıklaması! Armağan Çağlayan'dan AVM olayı açıklaması!

melek mosso-1

“TRAVMALARIMI ATLATMAM UZUN YILLAR ALDI”

Kuzeninin aile içi şiddet nedeniyle yaşamını yitirdiğini aktaran Mosso,  "Adlandıramıyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum, kayıplar verdim, travmalarını atlatmam yıllar aldı. Kuzenim öldürüldü, onu da öldüren kocasıydı ve ben o kadını gördüm, unutamıyorum. Aklımdan silemiyorum, kimse silemez. Ben öldürenin psikolojisini asla anlayamıyorum! Empati yapamadığım tek yer burası. Biz o kadınların isimlerini hatırlıyoruz sürekli, o adamların yüzlerini unutmamalıyız. Kadınların isimleri ve nasıl kaybettiğimiz değil, o adamların yüzleri zihnimize kazınmalı. Bütün kadınların yüzlerini hatırlıyoruz değil mi, ama katilleri hatırlamıyoruz! Bir gün kendime dedim ki; bu adamların yüzlerini unutmayacağım. Adamlar dışarıda ve ellerini kollarını sallayarak geziyor. Özgecanlar, Hülyalar..." dedi