İngiliz kraliyet ailesinden olaylı bir şekilde ayrılan Meghan ve Harry'nin her hareketi dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kez görüntülenen isim Meghan Markle... İki çocuk annesi olan Meghan Markle eşi Prens Harry Afrika'dayken Kaliforniya sokaklarında tek başına yürüken fotoğraflandı. Meghan Markle'ın bileğinde ilginç bir cihaz olduğu görüldü. 

42 yaşındaki Sussex Düşesi, perşembe günü Kaliforniya, Montecito'da makyajsız olarak bir gezintide fotoğraflandı. Page 6'nın haberine göre 38 yaşındaki Sussex Dükü Harry ise Asya'da bir iş gezisindeydi.  

Meghan, deve rengi 2 bin 498 $'lık Max Mara Rispoli paltosunu ve mavi-ten rengi baskılı bin 883 $' lık kaşmir Hermès Rayures D'Ete şalını koyu mavi NuCalm biyosinyal işleme diskiyle dikkat çekici şekilde aksesuarlarla donattı.

SAKİNLEŞTİRİCİ CİHAZ

Meghan'ın kıyafetleri bir yana bileğine taktığı cihaz dikkat çekti. Ürünün web sitesine göre, sakinleştirici cihaz "parasempatik sinir sistemini harekete geçiriyor." Böylece kullanıcısı "kalıcı etkiler veya zihinsel uyuşukluk olmaksızın işlevsel bir duruma hızlı bir şekilde geri dönebiliyor."

20 disklik bir paket 123$, 100 disklik bir set ise 615$'a satılıyor.

Meghan'ın özellikle yüksek stresli bir dönemden geçtiğini hissedip hissetmediği bilinmiyor ve temsilcisi de konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. 

Son zamanlarda Sussexes'in evlilik sorunları yaşadığına dair söylentiler de var.

SPEKÜLASYON YANLIŞ

Bununla birlikte, çifte yakın kaynaklar yalnızca temmuz ayında Page Six'e, yaklaşan bir ayrılığa dair herhangi bir spekülasyonun yanlış olduğunu ve bu hikayelerin "kelimenin tam anlamıyla uydurma" olduğunu söyledi.

Meghan ve Harry, dev bir platform ile 29 milyon dolarlık bir anlaşmanın ardından haziran ayında Spotify ile yollarını ayırdıkları için iş çabalarında da bazı kargaşalar yaşadılar.

İçeriden biri daha önce The Post'a, yöneticilerin çiftin multi milyon dolarlık ödemelerini almaya yetecek kadar içerik üretmediğini düşündüğünü söylemişti.

Ancak, Markle, Harry ve Spotify o sırada ortak bir bildiri yayınlayarak, ortaklığın sona ermesinin ilgili tüm taraflarca "karşılıklı olarak kabul edildiğini" iddia etti.

SPOTİFY AYRILIĞI

Anlaşmanın feshedildiğinin duyurulmasından bir gün sonra Spotify'ın küresel spor stratejisi başkanı Bill Simmons, Sussex'leri "tembel" ve "lanet olası dolandırıcılar" olarak nitelendirdi.

O sırada The Bill Simmons Podcast'in bir bölümünde, "Keşke 'Megan ve Harry Spotify'dan ayrıldı' müzakeresine dahil olsaydım" dedi.

Meghan kısa bir süre sonra görüntülendiğinde kasvetli görünüyordu.

Meghan ayrıca Aralık 2022'de New York'ta düzenlenen bir galada akıl sağlığı sorunları hakkında konuştu.

Ripple of Hope Ödülleri'nde kalabalığa, "Hepimiz, elimizden geldiğince, yeterince cesur hissediyorsak, kendi deneyiminiz hakkında dürüstçe konuşmalıyız" dedi.

GİZLİ REKLAM YAPMAKLA SUÇLANIYOR

Donald Trump'a konuşma yasağı geldi Donald Trump'a konuşma yasağı geldi

Meghan Markle'ın taktığı 4 dolarlık endişe giderici bilek bandının yapımcıları, bunu şimdiden çevrimiçi bir reklama dönüştürdüler bile, Konunun takipçisi olan MailOnline marka ve kültür uzmanı Nick Ede ile görüştü. Ede, Sussex Düşesi'nin hafta sonu Montecito'da yürürken kolundaki NuCalm Biosignal Processing Disc'i göstermeyi başarmasının tesadüf olmadığına inanıyor.

Nitekim fotoğrafın çekilmesinden birkaç ssaat sonra Meghan'ın taktığı şeyin NuCalm Biosignal Processing Disc olduğu şirketin kendisi tarafından onaylandı. ABD farkındalık şirketi, Düşes'in resimlerini resmi Instagram sayfasında paylaştı.

Marka uzmanı, "Meghan'ın imajını kendi sosyal medyasında yeniden yayınlayan görece yeni kurulmuş bir şirketin stres paketini stratejik olarak yerleştirmesi, onun yaşam tarzı markasını inşa etmek ve takipçileri için bir platform oluşturmak istediğinin açık bir mesajı. Görüntü, stresli olduğunu ancak ona yardımcı olması için bir yama kullandığını söyleyen açık bir mesajdı. Markası çok güçlü, bu yüzden ortaklıklarla bunun iyi bir yol olduğunu düşünüyorum" dedi.