Ünlü sanatçı Mazhar Alanson, Temmuz ayında hayatını kaybeden grup üyesi Özkan Uğur için duygusal sözlerle anıldı. Alanson, "En büyük şansımız üç doğru adamın birbirini bulmasıdır. Şimdi MFÖ olarak bize ne yapacağımızı soruyorlar. Ancak Özkan’ın yerine kimse alınamaz” dedi.

Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı

"ÖZKAN'IN YERİNE BAŞKA BİR ŞEY KONULMAZ Kİ"

Özkan Uğur'un eşsiz yeteneklerine vurgu yaparak, "Özkan'ın yerine başka bir şey koyulamaz ki. Özkan hem söz yazarı ve şarkıcı, hem sanatçı hem de dublajı yapardı. Bu sebeple onun yerini tutacak kimse olamaz" şeklinde konuştu.

"ÜÇ DOĞRU ADAM BİRBİRİNİ BULDU"

Muhit dergisine verdiği röportajda, Özkan Uğur ile olan elli beş yıllık arkadaşlıklarını anlatan Alanson, onunla ilgili anılarını paylaştı:

"Bizim en büyük şansımız üç doğru adamın birbirini bulmuş olmasıdır. Çünkü genelde çoğu birbirlerini buluyor ancak sonradan dağılıyorlar, biliyorsunuz. Demek ki biz üçümüz de doğru adammışız birbirimiz için."

Özkan Uğur'un kaybının ardından ne yapacakları sorulduğunda ise Alanson, onun eşsiz yeteneklerini kimseyle dolduramayacaklarını ve yerini kimse alamayacağını belirtti. Özkan için anma konseri düşüncesi olduğunu ancak şu anda yas tuttuklarını söyledi.

Mazhar Alanson, Özkan Uğur'un hatıralarının her zaman kalplerinde yaşayacağını ve onun için yerinin daima çok özel olduğunu dile getirdi.