Yarışmacıların kıyasıya rekabet içerisinde olduğu MasterChef All Star'da, haftanın yeni takımları belli oldu. 17. Haftada 15 yarışmacı mavi takım kaptanlığı için rekabete girdi. Mavi takım kaptanı, kırmızı takımın kaptanını seçti.

47-7

DANİLO ŞEF KAYIP DÜŞTÜ!

Günün konsepti için duyuru yapan Danilo Şef, her defasında karşı olduğunu belirttiği ananaslı pizzayı Mehmet ve Somer ile birlikte yarışmacılara sunduğu esnada, ''İlk kez ananaslı pizza yaptığını'' dile getirdi. Danilo Zanna pizzayı sunarken bir anda kendini yerde buldu.

2-91

MASTERCHEF'TE KAPTANLIĞI KİM KAZANDI?

Elemenin ardından 15 yarışmacı, pazartesi günü kaptanlık yarışı için mücadele verdi. Şefler, kaptanlık oyunu için pizza yapılmasını istedi. Yarışmacılar 45 dakikada pizza hazırlamak için kolları sıvadı.

Şefler iki yarışmacının arasından mavi takım kaptanlığına hak kazananın Tahsin olduğunu açıkladı. Karşısına ise kırmızı takım kaptanı olarak Cemre'yi seçtiklerini duyurdu.

3-85

Mavi Takım

Tahsin – Kapta

Sergen

Hasan

Kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın  sevişme sahnesi sosyal medyayı salladı Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahnesi sosyal medyayı salladı

Eren

Ayaz

Barbaros

Tanya

Kırmızı Takım

Cemre – Kaptan

Dilara

Tolga

Barış

Esra

Batuhan

Alican

61-3

KAPTANLAR DÜELLOSUNUN KAZANANI BELLİ OLDU?

Kaptanlar düellosunda Cemre ve Tahsin’den et ile 15 dakika içerisinde 5 farklı pişme derecesinde beş ayrı et hazırlanması istendi.

Düellodan galibiyetle çıkan yarın düzenlenecek oyunun menüsü ve içeriğini belirleme hakkını elde edecek. Kaybeden takımın ise menü ve içerikten oyun zamanına dek haberi olmayacak.

Düelloyu kazanan taraf 3-1'lik skorla mavi takım oldu.