Seçil Erzan anketi: Hırsızın hiç mi suçu yok? Seçil Erzan anketi: Hırsızın hiç mi suçu yok?

Marks & Spencer İsrail malı mı? Marks & Spencer hangi ülkenin malı, zararlı mı? Marks & Spencer İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Marks & Spencer hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Marks & Spencer İsrail malı mı? İşte detaylar...

MARKS & SPENCER İSRAİL MALI MI?

Marks & Spencer, Birleşik Krallık merkezli büyük bir perakende şirketidir. İngiltere'de 1884 yılında kurulmuş olan bu şirket, giyim, gıda, mobilya ve diğer çeşitli ürün kategorilerinde ürünler sunmaktadır. Marks & Spencer, birçok farklı ülkede mağazalara sahip olan bir perakende markasıdır.

Marks & Spencer'ın İsrail ile herhangi bir bağlantısı olduğuna dair bilgi yok. Marks & Spencer, Birleşik Krallık merkezli bir markadır ve İsrail ile herhangi bir üretim bağlantısı bulunmamaktadır. İsrail dışında birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir perakende markasıdır.

MARKS & SPENCER HANGİ ÜLKENİN, KİMİN, NERENİN MALI, MARKASI?

Marks & Spencer, Birleşik Krallık merkezli büyük bir perakende şirketidir. İngiltere'de 1884 yılında kurulmuş olan bu şirket, giyim, gıda, mobilya ve diğer çeşitli ürün kategorilerinde ürünler sunar. Marks & Spencer, birçok farklı ülkede mağazalara sahip olan bir perakende markasıdır.

Dolayısıyla Marks & Spencer, Birleşik Krallık merkezli bir marka ve şirkettir. İsrail ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Marks & Spencer, Birleşik Krallık'ta köken alan ve dünya genelinde tanınmış bir perakende markasıdır.