33 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Margot Robbie, 2013 yapımı "The Wolf of Wall Street" filminde Leonardo DiCaprio, Jonah Hill ve Matthew McConaughey gibi isimlerle birlikte rol aldıktan sonra uluslararası bir üne kavuştu.

barbie-ted-cruz

Başrollerini Margot Robbie ve Ryan Gosling'in paylaştığı ABD yapımı "Barbie" filmi büyük bir başarı elde ediyor. 1 milyar doları aşan küresel gişe geliriyle Barbie filmi "Barbillion" olarak anılıyor. Margot Robbie, filmde başrol oynamanın yanı sıra yapımcı olarak da yer alıyor.

33 yaşındaki oyuncu Margot Robbie'nin Barbie filminden 50 milyon dolar kazandığı söyleniyor. Ancak bu kadarla sınırlı değil! Film, olağanüstü popülaritesi nedeniyle farklı sektörlerden milyon dolarlık teklifler alıyor.

barbie-director-greta-gerwig-refused-to-use-cgi-for-margot-r_gtz9.1280

"Mülayimler ama her şey beklenir" lafı özür diletti! "Mülayimler ama her şey beklenir" lafı özür diletti!

AYAKLARINA 8.6 MİLYON TEKLİF ETTİ

Ayak fotoğraflarının alınıp satıldığı "Fun With Feet" adlı internet sitesinin sahibi de oyuncuya teklifte bulundu. Bu kişi, Margot Robbie'ye ayak fotoğrafını internet sitesinde paylaşması karşılığında 250 bin sterlin (8.6 milyon) teklif etti.

7a4291ca90c4c5404a8abe02fd42aa65

Ryan Gosling'e de benzer bir teklifte bulunan site sahibi, Robbie'ye gönderdiği mektupta şunları yazdı:

"Barbie'den esinlenen ve ikimize de milyonlar kazandıracak bir içerik üzerinde sizinle işbirliği yapmak istiyorum. Gelin bu kez de ayak fotoğrafınızdan kazanın."

Dünya çapında ünlü Avustralyalı oyuncu ve yapımcının bu teklife vereceği cevap merakla bekleniyor.