Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç'ın paylaştığı Kızılcık Şerbeti’nin ikinci sezonu ne zaman başlayacak? Haziran ayı içerisinde sezon finaline giden Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başladığından beri reyting rekorlarını alt üst eden Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak. Kızılcık Şerbeti 29. bölümüyle 9 Haziran Cuma akşamı ekranlara ara vermişti.

9-28

KIZILCIK ŞERBETİ 2. SEZONU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İkinci sezon çekimleri 28 Ağustos'ta başlayacağı düşünülen Kızılcık Şerbeti dizisinin Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Bahtiyar Memili ve Yiğit Kirazcı'yla kadrosunu güçlendiren diziye yeni bir oyuncu daha dahil edildi. Tecrübeli oyuncu Kayra Şenocak, "Kızılcık Şerbeti" dizisine katıldı. Şenocak diziye muhafazakar bir iş adamı olan Ertuğrul olarak katılıyor ve karakter Nursema (Ceren Karakoç) ile bağlantılı olacak.

kizilcikserbeti

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

Eğitimli, realist ve modern bir kadın olarak dikkat çeken Kıvılcım (Evrim Alasya),  boşandıktan sonra da kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış ve iki kızını da inandığı değerlere göre büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) liseye devam ederken, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) diş hekimliği okumaktadır.  Kıvılcım'ın tek dileği çocuklarının başarılı ve gelecekte mutlu olmalarını görmek.

Doğa'nın erkek arkadaşıyla üniversitenin ilk yılında evlenmesiyle büyük hayal kırıklığına uğrayan Kıvılcım, kızının kocasının ailesiyle tanışmasıyla hayatının şokunu yaşar. Doğa Fatih'in (Doğukan Güngör) eşinin ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir. Hayata bu kadar farklı bakan bir ailede kızının yaşayamayacağını düşünür. Doğa, aşklarının tüm farklılıkları aştığına inanır.

klz

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Ketche'nin yönettiği, Melis Civelek'in kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

·         Evrim Alasya

·         Barış Kılıç

·         Sıla Türkoğlu

·         Doğukan Güngör

·         Settar Tanrıöğen

·         Sibel Taşçıoğlu

·         Müjde Uzman

·         Aliye Uzunatağan

·         Feyza Civelek

·         Ceren Yalazoğlu Karakoç

·         Emrah Altıntoprak

·         Feray Darıcı

·         Selin Türkmen

·         Özlem Çakar

·         Oral Özer

Yılmaz Güney'in hapisten kaçışı film olacak! Yılmaz Güney'in hapisten kaçışı film olacak!

·         Rahimcan Kapkap

·         Serkan Tınmaz

·         Tuana Gizem Uzunlar