"İsrailli askerlere içlik" videosunun aslı! "İsrailli askerlere içlik" videosunun aslı!

Seçimi kaybeden Kılıçdaroğlu, kenara çekilmedi. “Kılıçdaroğlu çalışma ofisi açacak” haberi gündemdeki sıcaklığını korurken eski CHP lideri, her gün tvit atmaya devam ediyor.

TİP Hatay Milletvekili Can Atalay’ın Anayasa Mahkemesi (AYM) kararına rağmen cezaevinde tutulmasını eleştiren Kılıçdaroğlu’nun X hesabından yaptığı paylaşım şöyle: “Bir Meclis, Yüksek Seçim Kurulunun kabulü ve milletin oylarıyla seçilen bir Milletvekilini, en üst yargı organı olan Anayasa Mahkemesinin kararına rağmen cezaevinden çıkaramıyorsa acz içindedir. Üzülerek söylüyorum, bugünkü Meclis’in büyük çoğunluğu Sarayın boyunduruğu altındadır. Meclis, Milletin iradesine ihanet etmek istemiyorsa bu utanca son vermek zorundadır. Meclis Başkanını yürekli olmaya, milletin helal oylarını savunmaya çağırıyorum.Hatay Milletvekili Can Atalay’ın yeri Türkiye Büyük Millet Meclisidir!”

Sosyal medya platformu X'de 10 milyon 700 bin takipçisi olan Kılıçdaroğlu’nun paylaşımına çok sayıda yorum gelirken “Kenara çekilmeye niyeti yok” yorumları yapıldı