Güldür Güldür'ün 14 Ekim günü ekranlarda olan yeni bölümünde CHP ile ilgili bir skece yer verildi. Partide yaşanan olaylara değinen skeci seyreden Kemal Kılıçdaroğlu ise ekibi arayarak çok beğendiğini söyledi.

CHP’DEKİ OLAYLAR İŞLENDİ

Skeçte "Parti lideriniz nerede?" şeklinde soru soran karakterin karşısında lider masaya vurarak "Buradayım be! Buradayım, buradayım" diyerek karşılık verdi.  Ayrıca skeçte "Partinizin tabelası biraz sağa kaymış" ifadeleri ile CHP'de yaşanan olaylara gönderme yapıldı. Skeç sosyal medyanın gündemine oturdu.

Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlu çarpmıştı: O kurye öldü! Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlu çarpmıştı: O kurye öldü!

güldür-güldür-1

"KILIÇDAROĞLU SEYRETMEYE GELECEK"

Skeci seyreden Kemal Kılıçdaroğlu ekibi aradı. Güldür Güldür Show'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu aradı ve dün akşam yayınladığımız skeçle ilgili 'Eskiden çok yapılıyordu bu şekilde mizah, siyasiler memnuniyetle ve hoşgörü ile karşılıyordu çok değer veriyordu. Şimdi de sizin bu tip hicivlere yer vermeniz çok değerli. Bu mizaha siyasetin, siyasilerin ve en önemlisi halkın ihtiyacı var. Beğenerek izledim ve emeği geçen herkesi kutluyorum ve eğer kabul ederseniz uygun bir zamanda seyretmeye gelmek istiyorum' dedi. Teşekkür ediyoruz ve bekliyoruz."

chp-13