Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti yakın bir aile düğününde bir araya geldi. Sinem Kobal'ın sakat ayağına destek olmak isteyen Kenan İmirzalıoğlu, eşinin ayağına basmasını istedi ve bu anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

2016 yılında dünyaevine giren ünlü çift, Cunda Adası'nda sade bir nikah töreniyle mutluluklarına resmi adımı atmıştı. Birbirlerine olan uyumlarıyla dikkat çeken çift, 2020 yılında kızları Lalin'i kucağına almanın mutluluğunu yaşadı. Ardından 2022'de ikinci kızları Leyla dünyaya geldi. Sosyal medyada sıkça paylaşım yapmasalar da, mutlu bir evlilik yaşadıkları biliniyor.

Ünlü çift, geçtiğimiz akşam Sinem Kobal'ın kuzeninin düğününe katıldı. Basın mensuplarıyla sohbet ederken Sinem Kobal'ın topallayarak yürüdüğü dikkat çekti. Sinem Kobal, ayağının durumu hakkında "Bir önceki gün merdivenden inerken ayağım kaydı. Tatsız bir burkulma oldu. Yani herhalde kırık değil çatlak değil. Herhalde bir haftaya kadar geçer diye düşünüyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu ise eşine destek olmak istediğini belirterek "Ayağımın üstüne koy ayağını" dedi ve Sinem Kobal, ayağını Kenan İmirzalıoğlu'nun üstüne koydu.

İsmail Saymaz, Ece Ronay'ın sabıka kaydını açıkladı! İsmail Saymaz, Ece Ronay'ın sabıka kaydını açıkladı!

Bu anlar, çiftin samimi ve sevgi dolu ilişkisinin bir yansıması olarak sosyal medyada büyük ilgi gördü.