Yakın çevrelerini dolandırdıkları haberleri ile gündeme gelen, sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ile prodüktör eşi Beril Talu’nun 100 milyonla kaçmadan Beylerbeyi’ndeki evlerinde bir parti verdikleri iddia edildi.

TAKTİKLERİNİ ANLATTI

O partiye katıldığını öne süren ve adını açıklamak istemeyen bir iş insanı şunları anlattı:

"Karı-koca 4-5 ay bizimle dostluk kurmak için peşimizden koştu. Araya ünlü bir yönetmeni bile soktular. Eşimi 'Bu çiftte bir tuhaflık var' diye uyardım. Öyle sempatikler ki, eşim bana değil, onlara inandı. Bir miktar paramız gitti. Ben bu işin 100 milyonla bittiğini sanmıyorum. En az 250 milyonla kaçtılar. Taktikleri şuydu: '300 bin lira verirseniz, reklam çekim işine ortak olacaksınız. Size 600 bin lira olarak döner.'"

KENAN DOĞULU: PARTİDE DEĞİLDİK

10 Haber'den Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat'in de partide olduğu öne sürüldü.

MasterChef'te Gerginlik Tavan Yaptı: Hasan ve Dilara Arasında Büyük Tartışma! MasterChef'te Gerginlik Tavan Yaptı: Hasan ve Dilara Arasında Büyük Tartışma!

Dağıstanlı, bu iddiayı Doğulu’ya iletmesinin ardından şarkıcıdan "Ne ben, ne de eşim orada değildik. Ama Kıvanç’la tanışıklığımız var" cevabını aldığını belirtti.

Öte yandan partiye katıldığını söyleyen ve adını açıklamak istemeyen bir sosyal medya ünlüsü de şunları anlattı:

"Kıvanç o gece hep 'Sürpriz planlarım var' dedi. Para kazanmanın çok kolay olduğundan söz etti. Sonra birden 'Bu Beril’le son partimiz' dedi, eşi de gerildi. Ruh hali çok tuhaftı. Karı-kocanın arası son zamanlarda iyi değildi. 'Boşanıyorlar mı acaba' dedik, kaçış aklımıza gelmedi."

Davete katılan bir oyuncu menajeri de, "Eve daha önce de gittim. Son derece şık bir daire, değerli eşyaları vardı. Ama partide o eşyalar yoktu. Ev boşalmış gibiydi. Belki de hepsini önden kaçtıkları yere gönderdiler. Dikkatimi çeken diğer bir nokta da gergin olmalarıydı"  dedi.

Bir iddiaya göre de çiftin toplamayı hedefledikleri rakam 100 milyon değil, 500 milyon liraydı. Ancak Dilan-Engin Polat’ın başına gelenler çifti korkuttu ve kaçış planını erkenden devreye soktular.