Armağan Çağlayan'dan AVM olayı açıklaması! Armağan Çağlayan'dan AVM olayı açıklaması!

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, lüks yaşamlarıyla sıkça dikkat çekiyor. Özellikle Dilan Polat'ın yaptığı harcamalar ve yaşam tarzı, sosyal medyada geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Son zamanlarda Dilan Polat'ın yaptığı açıklamalar ve çiftin harcadığı paraların miktarıyla ilgili bilgiler, çeşitli iddialara yol açtı.

Engin Polat'ın kara para akladığı yönündeki iddialar, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ancak bu iddiaların doğruluğu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. İşte bu konudaki detaylar:

Dilan Polat, bazen günlük 750 bin TL harcadığını açıkladı. Bu açıklama, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve çeşitli spekülasyonlara yol açtı. Çiftin harcadığı yüksek miktarlardaki paraların kaynağı merak konusu oldu.

"SONRADAN GÖRME DEĞİLİM, BABAM ANNEMİ ÖLDÜRÜNCE HER ŞEY DEĞİŞTİ"

Dilan Polat, ailesinin zengin olduğunu ve çocukluğundan beri lüks bir yaşam sürdüğünü belirtti:

 "Yadırgaladıkları hayatı ben küçüklükten beri yaşıyordum. Babamın petrol ofisi vardı, sonradan görme değilim. Anne tarafı da Türkiye'nin zengin iş adamlarından insanlar var. Benim annem rahmetli olmadan önce evde 3 kadın çalışıyordu. Bir gecede babam annemi öldürdü ve her şey değişti" 

KARA PARA AKLAMA İDDİASI

İddialara göre, Engin Polat'ın işletmeleri aracılığıyla kara para akladığı öne sürülüyor. Ancak bu iddialar henüz resmi bir şekilde doğrulanmadı.

Dilan Polat, eşinin kara para akladığı iddialarına da yanıt verdi.

PARANIN KAYNAĞI NERDEN GELİYOR?

Ailesinin petrol işinde olduğunu ve büyük projelerde çalıştığını belirten Dilan Polat, aynı zamanda doğum fotoğrafçılığı ve güzellik merkezi gibi işlerle de uğraştıklarını ifade etti. Kendilerinin 6 yıldır çalışarak kazandıklarını ve bu başarıyı elde ettiklerini söyledi.

 "İnsanlar paranın kazanılabilecek olduğuna inanamıyor ben de buna inanamıyorum. İnsanlar çalışarak kazanabiliyor. Ben çok varlıklı bir aileden gelip zengin bir insanla evlenmedim, çok küçüktük. Eşime dayım çok güzel iş imkanı tanıdı, büyük projeleri eşime sundu. Böyle böyle para kazandık biriktirdik. Doğum fotoğrafçılığından çok paralar kazandık, sektörü bıraktım. Güzellik merkezi açtım, çok inandım ama... Biz hep zeki güzel adımlar attık, içindeki cihazları kendimiz ürettik, sattık" 

ENGİN POLAT KARA PARA MI AKLIYOR?

Kara para aklama iddialarıyla ilgili olarak Dilan Polat, insanların başkalarının hızlı zenginleşmesine şüpheyle yaklaştığını, ancak bu tür başarıların zaman ve emek gerektirdiğini vurguladı.

"Bu para nereden geliyor; 130 şubem var, bir ayda 1 milyon adet ürün satıyorum. İnsanlar şunu söylüyor; diyorlar ki bu para bir anda nasıl geldi bunlar bir yerden para aklıyorlar. Bilmiyorum ama biri bir yerden parayı farklı işletse, çalsa çırpsa bu insanlar 1 ay, 2 ay, 3 ay içinde bir anda patlamıyor mu? Biz 6 yıldır kan revan, alın teri bu merdivenleri tek tek çıktık."