Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan İstanbul Komedi Festivali'nde dünyaca ünlü yerli ve yabancı isimler sahneye çıkacak. Etkinlikte söyleşi, stand-up, doğaçlama gösteri, tiyatro oyunu ve çocuk etkinlikleri gerçekleştirilecek.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

Funny Woman Awards’ı (2019) kazanan Laura Symth, komedyen Rick Gervais’in turnesinin açılışında yer alan Sean McLoughlin, ödüllü genç komedyen Matt Richardson ve Manchesterlı komedyen Brennan Reece, İstanbul Komedi Festivali etkinliklerinde sahneye çıkacak.

komedi festivali

Demet Akbağ, Şener Şen, Uğur Yücel, Ali Poyrazoğlu & Güneş Berberoğlu, Behzat & Süheyl Uygur, Kaan Sekban, Doğu Demirkol, Zafer Algöz & Can Yılmaz, Berfu & Eser Yenenler, Esra Dermancıoğlu, Deniz Göktaş, Ali Kerim Diler, Can Bonomo & Can Temiz & Bengi Apak, Oya Başar ve Ebru Kural, Hakan Yılmaz & Ebru Cündübeyoğlu, Yasemin Şefik, Geveze, Semaver Kumpanya 'Cimri', Volkan Severcan & Asuman Dabak, Yunus Günçe gibi isimlerle beraber interaktif etkinlikler, sezon boyunca kapalı gişe sahnelenen 'Aydınlıkevler', 'Güldür Güldür Show', 'Zengin Mutfağı', 'Çok Güzel Hareketler 2' gibi birçok yapım ve etkinlik İstanbul Komedi Festivali’nde izleyicilerin karşısında olacak.

FESTİVAL BRANDWEEK İSTANBUL'DA DÜZENLENECEK

Sıva dökülünce altından tarih çıktı! Sıva dökülünce altından tarih çıktı!

Brandweek İstanbul, İstanbul Komedi Festivali etkinliklerinde Funny Woman Awards (2019) ödüllü İngiliz komedyen Laura Symth’i, 'Düğün Şarkıcısı' isimli oyunuyla oyuncu Nergis Öztürk’ü ve bir kadın gözüyle hayatın komedisine değinen Lesli Karavil’i konuk edecek.

Festivalde çocuklar için ise Türkçe Benim Evim – Kelimeler Adası, Bully Bully, Ceko ile Pepo – İki Bavul Dolusu, Nasreddin Hoca gibi tiyatro oyunlarına, atölyelere de yer verecek.