Samimi Haber Özel


Anımsanacağı üzere, Avusturalya, susuzluk olduğu gerekçesi ile tek bir golf sahası kadar su tüketen ülkedeki tüm develeri itlaf etmiş, golf zevkinden taviz vermemişti.
İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi 
Kurtoğlu, şimdilerde de ineklerin karbon emisyonunu artırdığı senaryolarını, ileride "insanlar da karbon emisyonunu artırıyor"a çevirerek, çok daha az nüfuslu bir dünya planlandığını belirtiyor.

HAARP, ABD HAVA KUVVETLERİ RAPORUNDA!
Türkiye’de HAARP’ı kabul etmeyen akademisyenlerin olduğuna işaret eden Kurtoğlu, “1998 yılında ABD Hava Kuvvetleri raporunda, '2023 iklimi önemli ölçüde silah haline getirilecek' şeklinde kayıtlar var” dedi.

Ahmet Ercan'dan büyük uyarı: İstanbul'da ne zaman deprem olacak?  Ahmet Ercan'dan büyük uyarı: İstanbul'da ne zaman deprem olacak? 

TÜRK ORDUSUNUN DA RAPORUNDA!..
Türkiye’de yaşanan 6 Şubat depremlerinde HAARP teknolojisinin kullanılıp kullanılmadığı tartışmalarına da değinen Kurtoğlu, “Çarpan olarak etkileyen olduğunu düşünüyorum. Türk ordusunun gündeminde ve raporlarında yer alıyor” dedi.

VİETNAM'DAN BERİ AYNI SENARYO
Dünyada Vietnam savaşından beri iklimlerin modifiye edildiğini söyleyen Kurtoğlu, “2023’te görüyoruz ki küresel elitokrasinin sistemi değiştirmek için gıda ve su krizi üzerinden insanları terbiye etmeye çalışıyorlar bunu başarmak için de iklimi kullanıyorlar” dedi.

İKLİM BİR SAVAŞ METODUDUR!

Kurtoğlu: “İklim bir savaş metodudur, bir biyolojik savaştır. Bunun üstesinden gelemezsek 2025’ten itibaren paramız olsa dahi gıdaya erişimin zorlaşacak. Yurt dışında balkonlarda dahi sebze yetiştiriciliği yaygınlaşmaya başladı. Balkonunuzda ya da saksılarda maydanoz, marul, soğan ekin. Tembelliğin sonu ölümdür” dedi.

Önümüzdeki 20 yıla dikkat çeken Kurtoğlu, dehşet şekilde fakirliği göreceğimize işaret etti.

Kurtoğlu: “Hükümet ipin ucunu kaçırdı. 2016 yılından sonraki ekonomik politikalarımız baştan sona yanlış. Para ve üretim politikalarındaki yanlışlar dış güçler tarafından kullanılıyor. Acı reçeteler uygulanıp bir an önce düzeltme yoluna gidilmeli” dedi.