İngiliz basını son günlerde 68 yaşındaki bir kadının Türkiye'de yaptırdığı estetik ameliyat sonrası yaşadığı büyük değişimi tartışıyor.

68 YAŞINDAKİ KADININ ŞAŞIRTICI DÖNÜŞÜMÜ

"68 yaşındaki yorgun kadın"ın 'çılgın' Türkiye ameliyatı öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla insanları hayrete düşürüyor diye operasyonu ve değişim manşetlere taşıyan medya şaşkınlık içindeyken medyanın ve sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen bu dönüşüm, insanları hayrete düşürüyor.

TÜRKİYE'DE YAPILAN ESTETİK OPERASYON İNGİLİZLERİN GÜNDEMİNDE

The Sun gazetesinde yer alan haberde, kadının inanılmaz değişiminin Türkiye merkezli bir cerrahi merkezinde gerçekleştirildiği iddia ediliyor. Ancak, bu göz alıcı değişim, internet kullanıcıları arasında bazı şüpheleri de beraberinde getiriyor.

Cerrahın, TikTok'ta hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösteren bir videoyu "2 yıldır burun estetiği, yüz germe ve bleferoplasti ameliyatlarından sonra sevgili hastamız Dilek Hanım... Yorumlarınızı bekliyorum" notuyla paylaştığı belirtilen haberde, hastanın 68 yaşında olduğu ve yaşadığı değişimin oldukça etkileyici olduğu ifade ediliyor.

Türkiye'deki bir doktorun elinde gerçekleşen bu inanılmaz estetik dönüşüm hikayesi, insanların ilgisini çekmeye devam ederken değişimin ne kadar etkileyici olduğu konusundaki tartışmalar da sosyal medyada sürüyor.