Bundan 2 yıl önce nikah masasına oturduğu Bilal Hancı'nın kendisini aldattığı görüntüleri ifşa ederek sosyal medya hesabından paylaşan Esin Çepni, konuk olduğu programda gözyaşları içerisinde yaşananları anlattı. İhanet görüntüleri sonrasında Çepni'nin konuk olduğu programa çiçek gönderen Hancı, özür dileyerek açıklamalarda bulundu. Hancı, Çepni ile 19 Temmuz'da boşandıklarını ve paylaşılan görüntülerin de ilerleyen günlerde çekildiğini belirtti.

Bilal Hancı eşini aldattı! Eşi, dudak dudağa görüntüleri ifşa etti Bilal Hancı eşini aldattı! Eşi, dudak dudağa görüntüleri ifşa etti

bilal hancı esin çepni

"RESMİ OLARAK BOŞANDIK"

İhanet görüntüleri sonrasında 2. Sayfa programına mesaj ileten Bilal Hancı şu ifadelere yer verdi:

"2 gündür böyle bir olayla eşim Esin ve sizleri meşgul ettiğim için çok üzgünüm. Yaklaşık 3 yıldır Esin'le birlikteliğimiz vardı bunun 1 yılı sevgili 2 yılı da evlilikle geçti. Geçen sene de bir sürece girmiştik ancak sevgi bağımız olduğunu düşünerek tekrar bir araya geldik. Barıştıktan sonra 14 aydır kesintisiz sorun yaşamadan bugünlere kadar geldik. Bir süredir boşanma sürecindeydik. 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü ve hakim boşanma kararımızı verdi.

6541

"ALKOLÜN ETKİSİYLE YAPTIM, PİŞMANIM"

Paylaşılan görüntüler bu tarihten sonra bir gece mekanında alkolün etkisiyle yaptım. Kesinlikle bu görüntülerin bana yakışmadığını, asla yapmamam gerektiğini biliyorum. Gerek Esin'e gerek ailesine gerekse sizlerin karşısına böyle çirkin bir görüntüyle çıkmak istemezdim. 3 yıldır hayatıma çok dikkat ettim ve eşime en ufak bir dedikodu dahi duyurmadan bir evlilik yürüttüm. Boşanma sebebimizi hiçbir şekilde ihanet ya da aldatmaya dayalı değildi. Evliliğimiz içinde mutsuzluk vardı bu yüzden ayrıldık. Esin de kararıma saygı duydu. Öncelikle Esin'den, ailesinden, arkadaşlarından, kendi ailem, arkadaşlarımdan ve Türk halkından çok özür dilerim. Yaşattığım bu durumdan dolayı çok üzgün ve pişmanım."

esin çepni1

EŞİNE ÇİÇEK YOLLAYIP ÖZÜR DİLEDİ

Bilal Hancı aynı zamanda eşine canlı yayında çiçek gönderdi. Hancı’nın gönderdiği çiçekteki notta ise "Sevgili Esin, öncelikle sana, ailene ve sevenlerine böyle bir durum yaşattığım için çok üzgün ve pişmanım. Keşke yaşanmasaydı çok özür dilerim" ifadeleri yer aldı.

Ayşegül Melisa Doğar  estetikle evrim geçirdi Ayşegül Melisa Doğar estetikle evrim geçirdi