Motokuryelerden dikkat çeken sürüş! Motokuryelerden dikkat çeken sürüş!

çim İsrail malı mı? İçim hangi ülkenin malı, zararlı mı? İçim İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu İçim hangi ülkenin olduğu konusu oldu. Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, İçim İsrail malı mı? İşte detaylar...

İÇİM İSRAİL MALI MI?

"İçim" bir Türk şirketidir ve İçim ürünleri Türkiye merkezli bir şirket tarafından üretilmektedir. İçim süt ürünleri, Türkiye'de üretilen ve satılan bir markadır. İçim'in ürünleri İsrail malı değildir. 

İÇİM KİMİN, İSRAİL’İ DESTEKLİYOR MU, HANGİ ÜLKENİN?

İÇİM, bir Türk süt ve süt ürünleri üreticisi ve markasıdır. Şirket, Türkiye merkezli bir kuruluştur. 

Şirketlerin siyasi veya uluslararası politika konularında aldıkları pozisyonlar genellikle şirket politikalarına ve sahiplerinin veya yöneticilerinin kişisel görüşlerine bağlı olarak değişebilir. İşletmelerin siyasi veya uluslararası ilişkilere dair standart bir tutumları olmayabilir, bu nedenle herhangi bir şirketin politik görüşlerini veya bağlantılarını belirlemek için resmi açıklamalarına veya kamuoyu bilgilerine başvurmanız önemlidir.