Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 3. haftasında Bayern Münih'i ağırlarken, teknik direktör Okan Buruk ve futbolcu Kaan Ayhan maç öncesinde görüşlerini paylaştı.

OKAN BURUK: KENDİ OYUNUMUZU OYNAYACAĞIZ

Okan Buruk, Bayern Münih karşılaşmasını değerlendirirken, "Grup için önemli karşılaşma. Hedefimiz maç maç gitmek. Bu maç da onlardan biri. 4 puanla çıkıyoruz bu maça Amacımız bunu yükseltmek. Taraftarımızın önünde oynuyoruz. Amacımız iyi Futbol. Kendi oyunumuzu sürdürmek istiyoruz. Hedefimiz en yüksek puanı alabilmek. Rakibimizin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Kaliteli ve tecrübeli bir takıma sahibiz. Bayern Münih'ten alınacak her puan ekstra puan olacak bizim için. İki maçtan toplayacağımız puanlar ekstra olacak. Maç maç gideceğiz. Çıkıp bu maçı oynayıp taraftarımızın desteğiyle elimizden gelenin en iyisini yapacağız."şeklinde konuştu.

2023 FIFA Kulüpler Dünya Kupası başlıyor 2023 FIFA Kulüpler Dünya Kupası başlıyor

KAAN AYHAN: KOLAY BİR MAÇ DEĞİL

Kaan Ayhan ise maçın zorluğuna vurgu yaparak, "Şampiyonlar Ligi'nde kolay maç olmadığını biliyoruz. Bayern Münih hataları hemen cezalandırabilen bir ekip. Yarın elimizden geldiğince iyi bir performans sergilemeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.

"TAM KARARIMIZI VERECEĞİZ

Ayrıca, sakatlığı bulunan Mauro Icardi'nin durumu hakkında Okan Buruk, "Birazdan antrenmana çıkacağız. Antrenmana çıkmadan önce bir değerlendirme yapacağız ve yarınki maç için kararımızı vereceğiz." açıklamasında bulundu.